Łukasz Szewczyk27.06.2014 (11:08)12 komentarzy

Serial "Agent pod przykryciem" w TVP1

Telewizyjna Jedynka na wakacje przygotowała dla swoich widzów bułgarski serial kryminalny "Agent pod przykryciem" w reżyserii Dimitara Mitovskiego. Od 12 lipca, w weekendowe wieczory, widzowie śledzić będą tajne działania agenta Martina Hristova (Ivailo Zahariev).
Serial ukazuje w realistyczny i nowoczesny sposób przestępczy świat w Bułgarii. Historie w filmie często są wzorowane na prawdziwych wydarzeniach. Świetnie wyszkolony, tajny agent Martin podejmuje się śmiertelnie niebezpiecznego zadania przeniknięcia do struktur bułgarskiej mafii. Ma doprowadzić do aresztowania mafijnego bossa Dżaro. Martin szybko awansuje w świecie przestępczym, mistrzowsko unikając kolejnych pułapek. Sytuacja staje się bardziej skomplikowana, gdy poznaje Sunny, dziewczynę swego szefa.
W odcinku pierwszym (emisja 12 lipca, godz. 23:05) Martin stopniowo uwiarygodnia się w oczach gangsterów. Pomyślnie przechodzi liczne próby lojalności i wytrzymałości fizycznej. Ratuje mafijnych kolegów z opresji podczas konfrontacji z albańskimi handlarzami narkotyków.

Premiera dwunastoodcinkowego serialu miała miejsce 17 kwietnia 2011 roku w bułgarskiej, państwowej telewizji BNT1. W głównych rolach wystąpili: Ivailo Zahariev, Validimir Penew, Zahari Baharov, Irena Miliankova.

Komentarze (1 - 10 z 12)

Brzmi ciekawie i oryginalnie. Zobaczymy jak to wygląda w praktyce.
 2  
dla kogo o 23.05, czy to ma byc dla bezrobotnych[którzy nie placą abonamentu] czy dla ludzi którzy ida na 6.00 rano do pracy?
 1  
Bardzo dobry serial.
 8  
Super, bardzo dobry serial, świetnie że będzie można go zobaczyć w Polsce!
 3  
Naprawdę bardzo dobre kino, oglądałem kawałek po bułgarsku, już się nie mogę doczekać po polsku. Co odcinek będzie się rozkręcać.
 7  
Zdradzić Państwu jaki jest koniec serialu? :D Żartuję. Teraz chciałbym zobaczyć parę dobrych polskich seriali w TV u nas, w Bułgarii.
 1  
Ciekawy serial, polecam.
 2  
Zdradzić Państwu jaki jest koniec serialu? :D Żartuję. Teraz chciałbym zobaczyć parę dobrych polskich seriali w TV u nas, w Bułgarii.
Dobre polskie seriale? Są takie? Może "Zmiennicy". Emitowano w BNT latem 1990 jako "Колеги Шофьиори" ;>
 1  
Surer сериалите са много хубави брава на българите само така да се роказваме във чужбина браво ...
 0  
Zapraszamie do bulgarii... haha
 0