Łukasz Szewczyk07.07.2014 (17:00)3

Warsaw Summer Jazz Days 2014 w TVP2

Rusza Warsaw Summer Jazz Days, jeden z najważniejszych festiwali jazzowych. W lipcu, telewizyjna Dwójka zaprasza na emisje zarejestrowanych koncertów takich gwiazd, jak: Sandro Zerafa Urban Poetics, Gregory Porter Band oraz Hypnotic Brass Ensemble.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Dobry czas bo o 2 w nocy. Hmm misja?
 0  
Mało kto słucha na masową skalę jazzu. Tzw. "misja" nie polega na wrzucaniu audycji dla może 1% widzów w porze największej oglądalności. Tym bardziej, że nasza telewizja publiczna ma duże kłopoty z pieniędzmi, bo niewiele osób płaci abonament. Widz najczęściej przełączył by kanał, a TVP straciła by udziały i oglądalność. BTW, to wszystko powinno lecieć na TVP Kultura, ale rozumiem że chodziło o utrzymanie przekazu HD?
 0  
Dużo osób narzeka, że anonse w sieci lub są płatne, lub nie docierają do kolosalnej ilości internautów. Faktycznie, jest z tym kłopot. Jednak odszukaliśmy na to sposób - wystarczy wejść na stronę Ogłoszenia Przemyśl . Znajdują się tutaj anonse, które wolno obejrzeć. Ale to nie wszystko - każdy może dodać własne ogłoszenie oraz szukać odbiorców. Wystarczy wypełnić formularz, doliczyć zdjęcie i inne wiadomości oraz opublikować ogłoszenie. Błyskawicznie oraz bez żadnego kłopotu.
 0