Łukasz Szewczyk09.07.2014 (11:33)15 komentarzy

"Lody na patyku" - rusza wakacyjna ramówka ATM Rozrywka

"Lody na patyku", "Fala zbrodni", popularne teleturnieje i dłuższe pasmo dla dzieci. Na antenie ATM Rozrywka ruszyła wakacyjna ramówka, a w niej, mimo sezonu ogórkowego, specjalne propozycje, które zadowolą widzów w każdym wieku.
"Lody na patyku" - rusza wakacyjna ramówka ATM Rozrywka
ATM Rozrywka pokaże w sumie 9 sezonów "Lodów na patyku". Premierowe odcinki emitowane będą w soboty i niedziele o godz. 23.00 - od 5 lipca, aż do... grudnia. Stacja nie przewiduje powtórek w tygodniu. "Lody na patyku" ("Eis am Stiel") to kultowa izraelsko-niemiecka komedia erotyczna o trójce przyjaciół i ich miłosnych podbojach, które najczęściej kończą się jakąś małą katastrofą... Swoją popularność seria zyskała m.in. z dwóch powodów: była to pierwsza produkcja z gatunku "komedii erotycznej", a dodatkowy atut stanowi świetna ścieżka dźwiękowa - melodyjny, taneczny rock and roll.
"Fala zbrodni" to druga duża pozycja w letniej ramówce. Serial kryminalny o specjalnym oddziale policji (w skrócie OPZ) zajmującym się walką ze zorganizowaną przestępczością i rozpracowaniem groźnej rosyjskiej grupy dowodzonej przez bezwzględnego Sergieja, którego celem jest podporządkowanie sobie polskiego świata przestępczego. Każdemu odcinkowi przypisana jest jedna historia. W rolach głównych plejada polskich gwiazd: Agnieszka Dygant, Marcin Dorociński, Mirosław Baka, Robert Więckiewicz i inni. Stacja wyemituje wszystkie trzy sezony "Fali zbrodni" - od 7 lipca, od poniedziałku do piątku o godz. 21.00.

ATM Rozrywka zadbała w wakacje także o dzieci i ich rodziców. Pasmo dla najmłodszych poszerzono aż o godzinę. Od 7.30 do 9.30 czeka na nich mnóstwo radości m.in. z przesympatycznym duszkiem Kacprem, zabawnym kotem Felixem, sprytnym marynarzem "Papayem" oraz najpopularniejszym na świecie królikiem Buggsem.

W wakacyjnej ramówce nie zabraknie też rozrywki dla wszystkich kochających teleturnieje. "Awantura o kasę" i "Gra w ciemno" emitowane będą od poniedziałku do piątku o 11.00, 12.00 i 19.00.

Komentarze (1 - 10 z 15)

napisało to już wielu, napisze i ja, najbardziej żenująca telewizja w Polsce
 43  
ATM Rozrywka - jedne wielkie lody na patyku
 21  
A co robi nazwa "ATM Media" w tytule?
 17  
Czy ktokolwiek ogląda tą telewizję?
Lody na patyku to są ale w zawartości ramówki tej stacji.
Powinna zniknąć jak najszybciej z DVB-T

"specjalne propozycje, które zadowolą widzów w każdym wieku" - to chyba jakiś żart :)
 23  
1.To chyba artykuł sponsorowany
2.To jest ATM Rozrywka a nie Media...
3.Mimo sezonu ogórkowego dalej gówno i powtórki,a nie specjalne propozycje,które zadowolą każdego widza.
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 9.07.2014 (14:01:35)
 15  
zdecydowanie najgorszy kanał w dvbt.
To już wole czarnych piotrusiow ogladac
 15  
z DVB-T oglądam Świat Według Kiepskich i Miodowe Lata , starsze te odcinki są bezkonkurencyjne , nie było serialu polskiego który by tak cieszył wielokrotnie . Lody na Patyku były puszczane niekodowane w Niemczech dziesięć lat temu w dzień np: soboty i niedziele od 08 rano do 20.00 wieczorem , dlaczego by u nas nie mogło być puszczane w dzień to bym stary ale jary film oglądał , dużą osób by oglądało i wspominało młodzieńcze czasy :);)
 7  
A gdzie seriale typu ,Roswell w kręgu tajemnic ,Flash ,Po drugiej stronie lustra,Renegat itp wiele Polsat emitował perełek ,a tu kaszana.
 5  
Są o wiele gorsze stacje w DVB-T :
TVP Polonia, ESKA TV, Polo TV, Polsat Sport News.
To dopiero wynaturzone chłamy.
 2  
ATM Powtórka
 6