Łukasz Szewczyk15.07.2014 (12:29)31 komentarzy

Polsat Film HD w UPC Polska. Już 48 kanałów HD

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył ofertę telewizji cyfrowej o nowy kana filmowy - Polsat Film HD. Jest to już 48 kanał HD w ofercie operatora,
Polsat Film HD w UPC Polska. Już 48 kanałów HD
Kanał Polsat Film HD w dekoderach telewizji cyfrowej sieci UPC Polska dostępny jest na pozycji numer 499 (oraz na pozycji 53 w dekoderach dawnej sieci Aster). Kanał standardowo dostępny będzie w ofercie droższego pakietu Max Extra HD, jednak do 30 września 2014roku dostęp do stacji zyskają również abonenci tańszego pakietu Select Extra HD.
Wersja SD kanału Polsat Film została przeniesiona na pozycję numer 419 w dekoderach Mediabox (i na pozycję numer 221 w dekoderach danej sieci Aster).

Polsat Film HD to kolejny kanał filmowy Grupy Polsat w ofercie UPC Polska. Podobnie jak Polsat Film, Polsat Film HD jest podzielony na tematyczne dni tygodnia: Intrygujący poniedziałek, Komiczny wtorek, Sensacyjna środa, Romantyczny czwartek, Gwiazdorski piątek, Sobotni SuperHit i Klasyczna niedziela. Poranne i południowe pasma filmowe wypełnią specjalne propozycje dla dzieci i młodzieży. Wyjątkową jakość repertuaru zapewnia m.in.: umowa z Sony Pictures, jedną z największych wytwórni na świecie oraz Twentieth Century Fox. Na antenie można zobaczyć największe hity kinowe: "2012", "Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia", "Kod da Vinci", "Hancock" oraz "Anioły i demony".

Komentarze (1 - 10 z 31)

a w MM od kilku miesięcy kompletna posucha mimo zapowiedzi poszerzania oferty programowej (za To&Owo)
 9  
to nie koniec nowosci, w najblizszych dniach jeszcze coś dołożą ;)
 9  
A o nSport cisza, to już jest śmieszne.
 8  
MM dała tvp abc i stopklatkę :D
 7  
to nie koniec nowosci, w najblizszych dniach jeszcze coś dołożą ;)
nSport dołożą
 23  
se chyba dołożą...ale z drugiej strony już widzę tą zadymę w piątek jak nie będzie nSportu :)
 7  
a czemu Polsat Film SD trafia na 419? to dziwne... przeważnie jest kanał SD, a po nim HD, a teraz po polsacie film sd są kanały premium a dopiero pozniej filmowe.. podobnie troszkę dziwnie było w kanałach 1xx gdy dodali ID HD oraz TVN7 HD, TVN TURBO HD i TVN STYLE HD, niech no jakoś to uporządkują. Poza tym czemu nie ma nic rozplanowanego na kanały 2xx? Dlaczego kanały premium mają być w grupie tematycznej wraz z filmowymi oraz informacyjne z popularnonaukowymi (3xx)? Poza tym, czemu Polsat Play jest w grupie kanałów sportowych? Powinien trafić do kanałów 1xx.
DODANIE POLSATU FILM HD POKAZUJE, ŻE CHOĆ UPC MA TAM UDZIAŁY W NC+ TO MOŻE JEST IM BLIŻEJ DO CYFROWEGO POLSATU? JAKIE SĄ KANAŁY CP NA WYŁĄCZNOŚĆ? DODATKOWO MOŻE BY UBOGACILI GRUPĘ KANAŁÓW ZAGRANICZNYCH (oczywiście o pozycje wartościowe a nie jakieś dno), nie wiem ZDF, RTL7?
a na koniec wpienia mnie to że jest mnóstwo reklam vod na kanałach, nie można tego upchać w kanałach 01x-099?
Piwo dla tego komu się chciało to czytać;d
 7  
Poproszę jeszcze oryginalną ścieżkę dźwiękową do Stopklatki.TV. I oczywiście najlepiej jakby Stopklatka pojawiła się w wersji HD.
Z zapowiadanych nowości to chyba szybko doczekamy się Disco Polo Music, a nie nSportu.
 7  
wiesio ciężko tutaj mówić o poszerzeniu skoro kanały BBC zastąpiono darmowymi z DVB-T:P
 11  
Oj dołożą, dołożą na pewno przy okazji podwyżkę abonamentu od września :)
Ludziska nie widzące nic na świecie poza wpatrywaniem się w telewizor, będą zachwyceni, bo kolejne kanały powtórkowe i to jeszcze w HD są w ofercie ;)
Przyjemnego oglądania i płacenia zostaję przy DVB-T :)
 8