Łukasz Szewczyk21.07.2014 (23:48)1 komentarz

Telewizja Netvi.TV zmienia się w VideoStar.pl. Więcej kanałów TV

Internetowa platforma telewizyjna Netvi.TV zmienia się w VideoStar.pl. Jednocześnie na początek nowej marki oferta zostaje powiększona o nowe kanały: Motowizja, Stopklatka TV. TVR, TV.Disco i Travel Channel. Twórcy wkrótce zapowiadają kolejne nowości.
Telewizja Netvi.TV zmienia się w VideoStar.pl. Więcej kanałów TV
VideoStar.pl to internetowa platforma, która umożliwia bezpłatne i odpłatne oglądanie kanałów telewizyjnych na wybranym przez widza ekranie (tabletu, smartfona, komputera).
Po założeniu konta użytkownicy mogą uruchomić wybrany kanał telewizyjny i oglądać w czasie rzeczywistym nadawany przez niego program. Wysoką jakość jego odbioru zapewnia technologia adaptive streaming. Usługa nie wymaga kłopotliwej i długiej instalacji ani dodatkowego oprogramowania - do odbioru potrzebne jest jedynie łącze internetowe oraz dowolne urządzenie mobilne.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Bardzo fajna platforma. Sam korzystam bo można mieć bardzo tanio dostęp np. do Sundance Channel albo kanałów Filmbox. Brakuje mi tylko kanału HBO. Fajnie by było gdyby twórcom platformy udało się namówić HBO do współpracy.
 2