Łukasz Szewczyk21.07.2014 (23:50)brak komentarzy

Dawid Ogrodnik w "Ekspedycji Cartoon Network"

Dawid Ogrodnik, znany z roli kultowego rapera Rahima z filmu "Jesteś Bogiem", czy pokonującego przeciwności losu Mateusza w "Chce się żyć" wystąpi w nowej, lokalnej produkcji Cartoon Network.
Ekspedycja CN - Dawid Ogrodnik / Fot. Cartoon Network
Już w październiku 2014 roku wraz z trójką chłopców będzie przemierzał górskie szlaki i rozwiązywał zagadki we współczesnej wersji podchodów w nowym programie pt. "Ekspedycja Cartoon Network". Program składa się z sześciu odcinków, do każdego z nich zaproszono gościa specjalnego, który pomaga dzieciom na szlaku przygody.
Dawidowi i trójce wrocławian przypadł w udziale odcinek, w którym zmierzyli się z zagadkami dotyczącymi perspektywy. "Chciałem odpocząć, a najlepiej wypoczywa się w towarzystwie dzieci" - mówi Dawid Ogrodnik, 28-letni aktor, ojciec dwóch synów.

Aby zobaczyć podpowiedź do zagadki głównej uczestnicy musieli skonstruować maszynę wlewającą wodę ze strumyka do naczynia, następnie wspiąć się na mostek i dojrzeć liczbę, która przybliży ich do odpowiedzi na finałowe pytanie... Trzeba przyznać, że aktor bardzo zaangażował się w pomoc dzieciakom, choć dał się im także wywieść w pole - dosłownie.

Ekspedycja CN
Przypomnijmy, że program "Ekspedycja Cartoon Network" to nowy format edukacyjno-przygodowy CN. Poprowadzi go aktor i piosenkarz - Marcin Mroziński. Premiera na antenie Cartoon Network zaplanowana jest na październik 2014 roku. Zasady programu: Rwące rzeki, ciemne i tajemnicze jaskinie, wysokie góry i lasy nie do przebycia - to idealne miejsca na przygodę! "Ekspedycja Cartoon Network" to nowoczesna wersja podchodów, w której trójka dzieci wraz z dorosłym gościem specjalnym, tworzą drużynę, by sprostać trzem różnym wyzwaniom postawionym przez prowadzącego.

Na początku przygody i na końcu każdego z trzech zadań, uczestnicy otrzymują współrzędne geograficzne, które poprowadzą ich ku nowej zagadce. Każdy test sprawdza wiedzę ogólną, techniczną lub umiejętności sportowe uczestników. Jeśli dzieciom uda się rozwikłać zagadkę, dostaną złoty medal, który wymienią na nagrodę pieniężną, na końcu programu.

W ciągu całej przygody mogą zdobyć trzy medale. Prawidłowe rozwiązanie zadań przybliża drużynę do finałowej łamigłówki dającej szansę na znaczne powiększenie kwoty, którą uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie marzenia swojej klasy lub drużyny sportowej.