Łukasz Szewczyk22.07.2014 (9:19)15 komentarzy

Radiowa Czwórka na wizji znika z UPC

Radiowa Czwórka w wersji telewizyjnej definitywnie znika z telewizorów. Kilka miesięcy temu nadawca wyłączył przekaz telewizyjny, teraz znika z oferty największego operatora kablowego.
Z końcem sierpnia radiowa Czwórka wstrzyma nadawanie jako kanał telewizyjny w sieci kablowej UPC Polska - dowiedział się Presserwis.
Obecnie utwory nadawane na antenie radiowej różnią się od prezentowanych w internetowym streamie wideo oraz sieci UPC - wcześniej identyczny przekaz emitowany był zarówno w formie audio, jak i wideo.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 15)

CZWÓRKA Z WIZJĄ to było coś co oglądałem każdego poranka. w ciagu dnia też chętnie włączałem kanał 787 żeby uczestniczyć w swoistym "telewizyjnym radiu" teraz poranka czwórki praktycznie nie da się słuchać po ostaynich zmianach :( Ta wiadomość mnie dobiła. Jak zwykle coś co było dobre ktoś niszczy. Pozdrawiam czwórkową ekipę bo to fajni ludzie, żal pomysłów nowego szefostwa...
 23  
I kolejny wartościowy kanał zabierają z oferty, z przekazu. Niedługo pozostawią tylko miałki syf dla mało inteligentnych typu: mtv, eski.
Ehhh od dłuższego czasu czułem, że coś kombinują z przekazem.
Pieprzone upc
 12  
@Technik Śląsk: to nie jest akurat wina UPC. Pamiętam kiedy czwórka znikała z satelity upc jako pierwsze wystąpiło o pozostawienie go w ofercie światłowodowej. Niestety obecne zapędy nowego szefostwa Polskiego Radia Czwórka nie dba o słuchacza produkując "coś" czego powoli nie daje się w ogóle słuchać. Gdzie Justyna Dżbik z porankiem, który wcześniej prowadził Romek Wójcik? Gdyby nie Kunisz czy Kuba Marcinowicz to już całkiem byłoby dno. Wartościowe programy z ramówki czwórka usuwa - pytanie PO CO? CZWÓRKO jaką wszyscy znamy WRÓĆ !!!!!!
 17  
I całe szczęście, że to znika. Od jakiegoś roku to co serwowali było poniżej wszelkiej krytyki...
 5  
Czy będzie można z tego powodu rozwiązać umowę ?
 2  
To ze kanal znika z oferty to decyzja 4 a nie ze upc..
 1  
Super czyli można rozwiązać umowę z winy UPC.
dzięki UPC za
nsport MGM EWTN Russia Today Documentary sci-fi universal HD
Viasat History Nature Explorer HD Motowizja
fightclub HD filmbox action HD filmbox Arthouse HD FastnFunbox HD fightbox HD
360TuneBOX HD DocuBOX HD
English Club TV
W Polsacie HBO Cinemax i Filmbox w podstawowym pakiecie bez naciągania na extra hiper dodatkowe pakiety
dzięki za maksymalnie 1 multiroom.
dzięki za tak zacofaną ofertę za ponad 90zł
róbcie tak dalej upc udziałowcu nc+ a więc i nsport 22.07.2014 (16:22:49)
 6  
@metti
Za miesiąc będziesz to odszczekiwał...
 1  
Niestety nie można rozwiązać umowy bo to program, który już od jakiegoś czasu nie występuje w programingu a tym bardziej w pakiecie gwarantowanym.
 1