Łukasz Szewczyk24.07.2014 (10:28)10 komentarzy

RBL.TV zmieni się w Mjuzik.TV

Przed nami kolejne zmiany na rynku telewizyjnych kanałów muzycznych w Polsce. Wkrótce telewizja RBL.TV zmieni się w Mjuzik.TV.
RBl.TV
Koncern 4Fun Media otrzymał od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zgodę na zmianę nazwy kanału Rbl.TV na Mjuzik.TV. "Poprzednia nazwa kanału nie odzwierciedlała prawidłowo zmodyfikowanej w międzyczasie zawartości programowej stacji i nie była w odpowiednim stopniu kojarzona z emitowanym kontentem muzycznym" - tłumaczy cytowana przez Presserwis Ewa Czekała, prezes 4fun Media.
Na chwilę obecną nadawca nie ujawnia daty startu nowej marki, jednak zapewnia, że nastąpi to jeszcze w tym roku. Dodatkowo planowana jest także zmiana profilu nowego kanału.

Przypomnijmy, że RBL.TV nadaje od 2009 roku. Początkowo stacja nadawała muzykę rockową, następnie eksperymentowała z tzw. muzyką miejską z naciskiem na hip-hop, a obecnie stacja emituje największe przeboje.
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 10)

Już myślałem, że chcą puszczać disco polo :D
 2  
@true 4 fun ma już kanał z DiscoPolo - disco.TV
 18  
Faktycznie już dawno nie zmieniali profilu kanału :/
Zaskakujące też jest, że w końcu się kapnęli, że hasło ,,pod prąd!" jakoś do mainstreamu nie pasuje :/

Niech próbują dalej - póki co i tak początkowy rebel:tv był najlepszy (stary polski i zagraniczny rock alternatywny, rock gotycki). Kolejne zmiany już tylko na gorsze.
 28  
glupszej nazwy juz nie mogli wymyslec. Lepej niech nazwa to 4fun2. Szkoda rebel. Tak zmasakrowana stacja a kiedys dobrym kanalem byl rebel. Zanim M.Figurski wszystko zepsuł.
 20  
A ja chcę wiedzieć po jaką cholerę im dwa kanały grające to samo???
 10  
Mjuzik.tv? Czy to odpowiedź na polsatowskie Muzo.TV?
 14  
ha ha ha ale nazwa....szykuje sie pewnie kolejna klapa...
 10  
To przykre, że w 40 milionowym kraju nie ma szans bytu nic innego niż disco polo i "stare przeboje".
 6  
ciekawy jestem jaki ten kanał będzie?
 3  
Taka stacja to zaśmiecanie eteru. Jednak wcześniejsze profile z szarpidructwem i murzyńskim bełkotem były jeszcze bardziej żałosne.
 1