Łukasz Szewczyk24.07.2014 (10:37)13 komentarzy

Antyradio zamiast Zet Chilli coraz bliżej

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się na zamianę częstotliwości, dzięki czemu rockowe Antyradio zastąpi Radio Zet Chilli - dowiedział się nieoficjalnie "Presserwis". Do zmian może dojść jeszcze w tym roku.
Antyradio zamiast Zet Chilli coraz bliżej
Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi informacjami, Antyradio zamieni się częstotliwościami z Radiem Zet Chilli. Po zmianach Antyradio słyszalne będzie w 13 miastach Polski, a Radio Zet Chilli Zet w trzech. Zamian częstotliwości nie będzie na Śląsku, gdzie Zet Chilli ma lokalną koncesję, a Antyradio własne częstotliwości. W Warszawie i Krakowie, gdzie Antyradio też jest obecne, zamieni się częstotliwościami z Zet Chilli.
Eurozet wciąż nie komentuje informacji w tej sprawie. Jednak według Presserwisu, do zmiany częstotliwości może dojść już jesienią 2014 roku.

Przypomnijmy, że obecnie Antyradio nadaje w trzech miastach: Warszawa (94 FM), Katowice (106,4 FM), Kraków (101,3 FM). Z kolei Radio Zet Chilli można słuchać w miastach: Warszawa (106,8 FM), Gdańsk (92,0 FM), Gdynia 101,1 FM), Katowice (93,6 FM), Kraków (101,0 FM), Koszalin (106,9 FM), Łódź (89,6 FM), Olsztyn (91,9 FM), Poznań (101,6 FM), Rzeszów (96,4 FM), Szczecin (104,9 FM), Wrocław (106,9 FM), Zielona Góra (92,9 FM i 98,4 FM).
Presserwis

Komentarze (1 - 10 z 13)

Zmiany były następujące Rozgłośnia Harcerska -> RH Kontakt -> Radiostacja -> Planeta FM -> Chilli Zet -> Zet Chilli -> Antyradio

Ciekawe, gdzie teraz pójdą słuchacze, którzy chcą dalej słuchać smooth jazz & chill out, jeśli nie są w zasięgu wrocławskiego Radia RAM (jedyne radio, które gra wspomniane gatunki). Radio PIN też już przestał grać smooth jazz.
 15  
Ja nie chce Antyradia zostawcie ZET Chilli w spokoju, to jedyna stacja w Polsce grająca chillout,a wy chcecie ją ograniczyć do 3 miast ? Nie zgadzam się na to !
 21  
Czy nastąpi również "psucie" Antyradia? Czy wyrzucą większość prowadzących i stację zamienią w szafę grającą bez serwisów informacyjnych o nazwie Zet Rock?
 10  
Zgadzam sie z Tobą. Niech zmienią, którąś z tych stacji "na jedno kopyto" jak zet gold, puls czy vox, a od Chilli Zet sie odczepią!!!
 7  
A jeszcze nie tak dawno, po zmianie profilu muzycznego Radia PIN, zachęcali porzuconych słuchaczy tego radia do słuchania Zet Chilli. Mam takie wrażenie, że w Eurozet siedzą ludzie, którzy postępują bez wizji ani pomyślunku. Ot, mamy chęć zlikwidować Planetę FM to ją zlikwidujemy, mamy ochotę ograniczyć zasięg Zet Chilli to zrobimy to, bez żadnej głębszej analizy jakie skutki to przyniesie (np.twór Zet Gold).
 9  
Ten Eurozet to chyba ma jakieś mrówki w tyłku, jak nie zmiana z Chilli Zet na Zet Chilli, to zmiana Planety na Zet Gold, a teraz znowu Chilli na Antyradio. Zdecydujcie się w końcu na coś albo oddajcie koncesje komuś kto się zna na robieniu radia.
 16  
Masakra Eroklozet popełnia kolejny błąd
 5  
No nie - czego ja będę słuchał?
 4  
W Katowicach było dobrych parę lat temu Rock Radio, potem zastąpiło je Chilli Zet Czarzastego.
 0  
No, nareszcie!
 7