Łukasz Szewczyk06.08.2014 (13:25)23 komentarze

We wrześniu ruszy TV Puls HD. Gdzie będzie dostępny?

2 września 2014 roku Telewizja Puls rozpocznie nadawanie kanału TV Puls HD. W pierwszym etapie kanał trafi do oferty największych operatorów kablowych w Polsce, m.in. UPC Polska, Vectra czy Toya.
TV Puls HD
TV Puls HD
TV Puls w wysokiej rozdzielczości będzie emitował ten sam program, co w wersji SD. TV Puls HD będzie nadawany w standardowej dla polskiego rynku rozdzielczości 1080i.
Jesteśmy dumni ze startu TV Puls HD i ogromnie się cieszymy, że możemy spełniać oczekiwania naszych widzów. To kolejny, bardzo ważny krok w rozwoju Telewizji Puls, który potwierdza, że jesteśmy jedną z czołowych telewizji w kraju - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o
Jak informuje nadawca, TV Puls HD od września znajdzie się w ofercie największych operatorów kablowych w Polsce (m.in. UPC Polska, Vectra, TOYA, Sat Film). Dystrybucja kanału będzie stopniowo poszerzana o kolejnych operatorów kablowych.
ZOBACZ TAKŻE: "Telewizja Puls uruchamia własny serwis e-VOD - PlayPuls.pl"

Komentarze (1 - 10 z 23)

HD to już niestety konieczność w ślad za dużymi przekątnymi. Byle nie było przerostu formy nad treścią tak jak w TVP gdzie np. programy informacyjne NIE są nadawane w HD. Powodzenia w dalszym rozwoju dla pulsu.
 51  
Wooooow. Jakaś nowość HD w UPC Polska. Trzeba to zaznaczyć w kalendarzu. Znając życie pewnie i tak UPC nie wyrobi się na 2 września ;)
 25  
1) Powinno być wymagane aby kanła był dostępny też w DVB-T.
2) Biorąc pod uwagę co Vectra robi z kanałami "HD" to szału nie będzie... Wróże pixele za pixelami..
 3  
A na żałosnych platformach satelitarnych pewnie Pulsu HD nie będzie :-( W każdym razie w artykule nic o tym nie pisze. Może za kilka lat platformy łaskawie go dodadzą... Niestety coraz więcej mniejszych kanałów jest dostępnych w HD tylko w kablówkach, a na satelicie marne przekompresowane SD, którego nie da się oglądać na dużych ekranach. Trochę to żałosne. Ja jestem zwolennikiem platform satelitarnych choćby dlatego, że w mojej wsi zabitej dechami żadnej kablówki nie ma i pewnie nigdy nie będzie, a telewizję satelitarną można odbierać nawet w polu z dala od wszelkiej cywilizacji!!!! Dlatego wkurza mnie niesamowicie, że ostatnio coraz więcej kanałów nadaje w HD tylko w kablówkach
 6  
fajnie, nowy kanał w UPC XD
 13  
Szczere gratulacje dla Pulsu, gdyż to ich pierwszy kanał HD. Myślę, że w Inea lub Asta-Net też będzie. Zobaczymy do startu. :D
 20  
A kto to ogląda,i będzie oglądał w HD starocie?
 19  
Chyba się trochę spóźnili... 4K zaczyna wchodzić w życie, a oni dopiero z HD.
 19  
Chyba się trochę spóźnili... 4K zaczyna wchodzić w życie, a oni dopiero z HD.
Hahahahahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Żart roku! Leżę i kwiczę!
W Japonii może zaczyna wchodzić w życie, ale w Europie nie ma na dziś ŻADNEGO kanału z regularnym nadawaniem 4K. Kilka kanałów demo z puszczanymi w kółko zapętlonymi obrazkami nie biorę pod uwagę. Pisanie, że 4K zaczyna wchodzić w życie, jest sporym nadużyciem. Może około 2020 roku w Europie zacznie wchodzić w życie, ale na razie jeszcze nawet HD nie u wszystkich nadawców jest standardem.
 18  
prawda i masz racje panu baranowicz ja tez jestem wsi i mam dvb.t ale nc+ jest liderem. nie lubie upc. nie pokona po nc+ jest potęga i dałua nawet wsi. upc nie moze byc liderem. tv puls hd moze pence nc + nie wiadomo
 8