Łukasz Szewczyk06.08.2014 (13:25)23

We wrześniu ruszy TV Puls HD. Gdzie będzie dostępny?

2 września 2014 roku Telewizja Puls rozpocznie nadawanie kanału TV Puls HD. W pierwszym etapie kanał trafi do oferty największych operatorów kablowych w Polsce, m.in. UPC Polska, Vectra czy Toya.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

Czy Wy sobie w ogóle zdajecie sprawę, że 4K to tylko reklamowy bełkot? To standard przewidziany dla kina, bo tylko na ogromnym ekranie potrzebna jest taka jakość. HD wystarcza nawet w przypadku 60 celowych telewizorów i nie zauważycie różnicy między nim a 4K. Ale oczywiście z\najdą się naiwniacy kupujący telewizory 4K, a producenci już myślą nad tym, co wcisnąć ludziom za 5 lat, żeby sprzedaż telewizorów nie spadła. Najpierw było 3D, teraz 4K... Ciekawe co będzie następne.
 3  
Super wiadomość! :)
 5  
nie wystarczy nadawać w hd , trzeba miec też biblioteke kontentu w hd. to tytułem przypomnienia.
 0  
Czy w smart hd+ mozna liczyc na ten kanal, bo juz mam dosyc kanalow sd w tej ofercie. Dopuki nie poprawia jakosci to nie laduje. Dvbt mi styknie.
 4  
A o 1 września czyli poniedziałku to nie łaska uruchomić ramówka jesienna wejdzie 1.
 1  
Kiedy na satelicie?
 5  
prawda i masz racje panu baranowicz ja tez jestem wsi i mam dvb.t ale nc+ jest liderem. nie lubie upc. nie pokona po nc+ jest potęga i dałua nawet wsi. upc nie moze byc liderem. tv puls hd moze pence nc + nie wiadomo
tak zgodzom si nc plus najlepszo
 2  
Gdyby PIS rządził już dawno byłby Puls w HD a nie dopiero teraz. Chcieliście Tuska, to macie dopiero teraz i tylko w kablówkach
 7  
A Multimedia Polska znowu nie przyłączy od razu? To już tradycja. :P
 2  
Ta? Akurat. Tylko na kablu. Na satelitę ich nie stać. Więc ten njus jest do lufru.
 1