Łukasz Szewczyk06.08.2014 (17:21)5 komentarzy

Telewizja Puls uruchamia własny serwis e-VOD - PlayPuls.pl

Telewizja Puls uruchomiła internetową platformę VOD o nazwie PlayPuls.pl, która daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, a wraz ze startem jesiennej ramówki pojawią się m.in. takie serialowe hity, jak "Hannibal", "American Horror Story", "Spartakus: Krew i piach" oraz "The Walking Dead".
Strona główna PlayPuls.pl
Strona główna PlayPuls.pl
PlayPuls.pl jest platformą VOD typu "free VOD", która daje widzom bezpłatny dostęp do rozrywki w wybranym przez nich czasie. Dzięki PlayPuls widzowie mogą oglądać produkcje własne Telewizji Puls, animacje z pasma Junior TV, seriale, dokumenty oraz programy rozrywkowe. Na początek PlayPuls zaoferuje kilkaset odcinków programów, ale oferta znacznie się poszerzy wraz ze startem jesiennej ramówki nadawcy. Wraz z nią w PlayPuls pojawią się m.in. takie hity serialowe, jak "Hannibal", "American Horror Story", "Spartakus: Krew i piach" oraz "The Walking Dead".
Produkcje własne stacji będą dostępne na platformie bezpłatnie przez cały czas, natomiast niektóre pozycje programowe zakupione od innych dystrybutorów znajdą się w ofercie przez określony czas po emisji w kanałach Telewizji Puls (model Catch Up TV). Na początek nadawca udostępni platformę na komputery PC/MAC, telefony z systemem Android i iOS oraz tablety. Uruchomienie PlayPuls to kolejny etap realizacji strategii nadawcy polegającej na zwiększaniu obecności marek TV Puls i Puls 2 w Internecie.
Ciężko nad tym pracowaliśmy i tym bardziej cieszymy się z uruchomienia naszego własnego serwisu VOD PlayPuls. Jesteśmy w pełni świadomi, że model konsumpcji treści telewizyjnych się zmienia, dlatego chcemy być obecni z naszą ofertą programową we wszystkich dostępnych kanałach dystrybucji kontentu - mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o
Wcześniej Telewizja Puls współpracowała w zakresie VoD z platformą ipla.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Tak trzymać Puls!
 21  
Hannibal, ahs, twd, jestem w szoku.
 7  
a tak naprawde chodzi o zwiekszenie wpływów reklamowych.
 10  
Jak zwiększenie przychodów z reklam skoro to ma byc, przynajmniej na razie w systemie fVOD. Czyli free VOD, wolne od reklam. Ja jestem w szoku, chociaż po wprowadzeniu HD do Tv Puls wiedziałem ze na tym nie skończą :) ale te topowe seriale za darmo? Wow!
 5  
Można płacić za usługe VOD w TV Puls bez reklam w sieci.........
 0