Łukasz Szewczyk12.08.2014 (18:16)22 komentarze

Disco Polo Music dołączy do UPC Polska

W przyszłym tygodniu oferta UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce, powiększy się o kolejny w ostatnim czasie kanał z Grupy Polsat - muzyczny Disco Polo Music.
Kanał Disco Polo Music w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny będzie od poniedziałku - 18 sierpnia 2014 roku. Operator na razie nie informuje na jakiej pozycji w dekoderach będzie można oglądać nową stację. Wiadomo natomiast, że Disco Polo Music dostępny będzie w pakietach Select Extra HD i Max Extra HD.

Kanał Disco Polo Music to pierwszy kanał muzyczny w ofercie Grupy Polsat. Stacja prezentuje muzykę disco-polo, dance oraz muzykę biesiadną.W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdują się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory.

Przypomnijmy, że to już kolejna nowości z Grupy Polsat w ofercie UPC Polska - w lipcu operator dołączył do swojej oferty Polsat Film HD (więcej o tym TUTAJ)

Komentarze (1 - 10 z 22)

a nsport?
 8  
Po raz kolejny dowód na to, iż żaden (a ten operator w szczególności) nie słucha próśb i sugestii abonentów, tylko rozszerza ofertę według własnego widzimisię. Kolejny argument, aby zastanowić się nad sensem bycia abonentem tegoż to operatora.
 25  
n sport nie wiadomo pence w upc
 1  
mgm hd i nsport hd juz ponoc w 2020 w upc,, szczegoly dogadane ,
 21  
a n sport hd gdzie w lesie żałosne upc , i reszta kanałów w lesie ,czekam tylko na koniec umowy i ide do konkurencji nc plus i po sprawie.
 8  
Dawać Nsport!!!! A nie tam jakieś Disco w Polu
 7  
a wy ciagle o nsporcie upc ciagle dodaje nowe kanaly 86 - roboccop 87- Pod mocnym aniolem 88- The Knick 89 Wilk z Wall Streat 90 zniewolony
 15  
WOW! Na to czekałem ;-) Zdecydowanie za mało kanałów z disco polo - Polo TV, TV.Disco, LOVE, ITV, TV Silesia. Chcemy więcej! Wyłączcie te zapchajdziury z operą włoską Mezzo i Mezzo Live HD. Bach, Mozart, Puccini - to nie jest muzyka, to stare dziady! My chcemy Weekend i Shazzę - prawdziwa rzecz dla koneserów! Dawać tu Disco Polo Music i jeszcze Power TV w HD!
 15  
Jak zwykle UPC zaskakuje negatywnie. Zamiast NSport HD , MGM HD ,AXN HD, AXN Spin HD i wielu innych zapodają niszowy chłam.
UPC = Uciekaj Póki Czas
 15  
w vectra n sport hd yes upc 2020 nie wiadomo pence n sport
 2