Łukasz Szewczyk12.08.2014 (18:16)22

Disco Polo Music dołączy do UPC Polska

W przyszłym tygodniu oferta UPC Polska, największego operatora telewizji kablowej w Polsce, powiększy się o kolejny w ostatnim czasie kanał z Grupy Polsat - muzyczny Disco Polo Music.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 22)

powinni wyłączyć kanały SD, które są też dostępne w HD, po co mi to samo w SD, zajmuje to tylko miejsce, jakieś 32 kanały są podwojone, zamiast tego mogili by włączyć trochę kanałów zagranicznych FTA, włoskie RAI, coś niemieckiego np. pro7, sat 1, może do tego coś hiszpańskiego itp. podwojone kanały działają mi tylko na nerwy jak przełączam bo trzeba klikać 2 razy a i tak często nie ma co oglądać
 4  
Zgadzam się kanały HD powinny być standardem. Po co dublować to samo w SD i zajmować miejsce. W sieciach kablowych dekoder HD powinien być dodawany bez łaski - każdy klient powinien taki posiadać.
 1  
Hell Yes !!!

Na nic tak nie czekam jak na Deską w Polu !!!

Czyli więcej muzyki typu "o wsi, ze wsi, dla wsi". Dziękujemy Ci UPC !
 0  
Dajcie już spokój z tym nSport, całe szczęście że nie ma tego gówna!
 2  
A były głosy, że to kanał zbędny i bez sensu. A okazuje się, że widownia jest i w związku z tym inni operatorzy się kanałem interesują. Polsat jednak ma nosa i dobre wyczucie rynku.
 1  
To smutne, ale niestety prawdziwe:
z czysto ekonomicznego punktu widzenia bardziej się opłaca dodać Disco Polo Music niż nSport+. Oglądalność będzie większa, a koszty "pozyskania" kanału są znacznie niższe.
UPC można kilka błędów wytknąć, ale myśleć ekonomicznie potrafią...
 0  
Może upc jeszcze włączy polsat viasat history , polsat viasat nature , polsat viasat explorer i power tv . Jak upc jest w zmowie z cyfrowym polsatem to prędzej doczekamy się viasatów w sd w upc polska .Czekam na te viasaty jak dołączą do upc polska .Fajnie ze upc polska włączy disco polo Music.
klient tv.cyfrowej upc polska 13.08.2014 (11:51:02)
 3  
Wydaje mi się że UPC traktuje swoich abonentów jak idiotów , ale na szczęście zostało tylko kilka miesiący umowy i papa, Na DVB też jest kilka programów i bez umowy.
 1  
przecież to zbrodnia na Polakach taki chłam im dawać... coś jak "tescochleb" produkty muzyko- i chlebopodobne
ponad 90zł płaci się abo a upc daje tylko darmówki
kiedy nsport MGM, EWTN, English Club, RT DOCU,
PRESS TV, sci-fi universal, filmbox action HD
filmbox Arthouse, DocuBOX, Dragon Cinema, Family Sport

viasaty polsatu kosztują ze ich nie ma w upc?!
cyfrowy polsat w 90zł daje cinemax hbo filmbox a świetna europejska upc każe 2,3 i4 abonament płacić...


narka ide sobie pooglądac megainteresujące i wymagające IQ 200 licytowanie złomu i staroci ( ale z usa - złom z usa lepszy niż polaczkowaty!) :-)
 1  
W sieci INEA też chcemy DISCO POLO MUSIC! Tak jak napisał poprzednik - za mało Disco Polo! Ten rasowy Polsatowski kanał muzyczny to przecież prawie kanał premium!
Mam nadzieję, że ramówka DPM różni się od konkurencji, bo teledyski emitowane w POLO, ITV i POWER znam na pamięć. A przecież ten cudowny gatunek to nie tylko "Ona tańczy dla mnie" i "Jesteś szalona" albo "Majteczki w kropeczki"!
Ale braku N SPORT to Wam, drodzy abonenci UPC współczuję ;)
 3