Łukasz Szewczyk12.08.2014 (18:35)5 komentarzy

RBL.TV wciąż nadaje, ale w internecie. Wkrótce zagra rocka

Kanał RBL.TV zniknął z telewizyjnych ekranów, ale wciąć nadaje w internecie. Dodatkowo nadawca zapowiada, że wkrótce RBL.TV powróci do korzeni i będzie nadawał wyłącznie muzykę rockową.
RBl.TV
Jak już informowaliśmy, we wtorek (12 sierpnia 2014 roku) punktualnie o godzinie 12.00 nowy kanał Mjuzik.TV zastąpił telewizję RBL.TV. Przypomnijmy, że playlista nowej stacji "ma za zadanie wprowadzać widza w pożądany przez niego stan odprężenia, pobudzenia lub dobrej zabawy" (więcej o nowej stacji TUTAJ).
Nie oznacza to jednak, że projekt RBL.TV znika z rynku. Od tej pory kanał można oglądać w internecie (m.in. na stronie www.rbl.tv) oraz w aplikacji Fun App. Stacja zmieni także profil. "W podziemiu można więcej, wiec i nasza playlista już wkrótce wróci do korzeni. Rock and roll baby" - zapowiada na Facebooku nadawca.

Komentarze (1 - 5 z 5)

hmmm niech mi ktoś wytłumaczy jakie zyski odniósł Rebel tv na zmianie repertuaru muzycznego? Może jaczegos nie rozumiem ale bilans oglądalności,oryginalności i marki jako stacji tv mocno się obniżył
 12  
"...ale wciąć nadaje w internecie."
 9  
co to za brednie????
 5  
Dobry ruch ze strony właściciela że zostawi kanał muzyczny nie oszukujmy się gdy był program rockowy to oglądalność była mała, a koszty utrzymania na satelicie są duże. Chcieli to naprawić przechodząc na rap i pop ale nic im z tego nie wyszło. A teraz to już szkoda komentować. Ważne jest to że kanał będzie w internecie z rockową muzyką, cieszę się że reaktywują dawną formułę z tego co pamiętam mieli całkiem niezłą bazę teledysków.
 5  
Ważne jest to że kanał będzie w internecie z rockową muzyką, cieszę się że reaktywują dawną formułę
z tego co pamiętam mieli całkiem niezłą bazę teledysków.
Jest taki kanał w Internecie ... nazywa się YOUTUBE.
On ma największą na świecie bazę teledysków (każdego gatunku muzycznego).

Po kiego grzyba więc jakaś stacja muzyczna RBL.TV (która też nadaje w internecie) to ja nie wiem.
 1