Łukasz Szewczyk13.08.2014 (21:52)4 komentarze

Skarb Kibica Ligi Angielskiej w specjalnym wydaniu magazynu Mecz

We czwartek (14 sierpnia 2014 roku) jako dodatek do Przeglądu Sportowego ukaże się Skarb Kibica Ligi Angielskiej ze specjalnym wydaniem magazynu Mecz. Dodatkowo Skarb będzie dostępny w nowej aplikacji na tablety.
Skarb Kibica Ligi Angielskiej 2014/2015
Skarb Kibica Ligi Angielskiej 2014/2015
Oddajemy do rąk czytelników Mecz wyjątkowy, bo nie tylko napakowany tradycyjnie bardzo dobrą warstwą tekstową, ale będący jednocześnie Skarbem Kibica, flagowym produktem Przeglądu Sportowego. Na każdy z klubów poświęciliśmy dwie strony, starając się umieścić tam najważniejsze informacje dotyczące angielskiej piłkarskiej elity. Chcieliśmy, żeby ten numer stał się dla naszych czytelników przewodnikiem, z którym usiądą przed telewizorami, by oglądać najlepszą ligę świata - powiedział Przemysław Rudzki, redaktor naczelny magazynu Mecz
Skarb Kibica Ligi Angielskiej ze specjalnym wydaniem magazynu Mecz to lektura obowiązkowa na długi sierpniowy weekend. Na 84 stronach poświęconych w całości futbolowi na wyspach przeczytać będzie można o Arturze Borucu i jego "Zmąconym świętym spokoju", o Marcinie Wasilewskim i jego spełnionych marzeniach gry w Premier League, a także składy wszystkich 20 drużyn najlepszej piłkarskiej ligi świata.
Magazyn ukaże się w nakładzie 90 tysięcy egzemplarzy, będzie można go kupić za 5,90 zł razem z Przeglądem Sportowym, a także na tabletach w nowej aplikacji Skarb Kibica za 0.89 euro.

Komentarze (1 - 4 z 4)

wiem wiem mam cała kolekcje meczu i już wyskrobałem 6 zł na 14 sierpnia
 3  
Przeglądzik jak zwykle profesjonalnie - szacunek.
 5  
Czy tylko ja mam problemy z dostaniem PS w kiosku?
 6  
nie tylko ty, nie wiem o co tu chodzi, z tego co widze nakład dużo niższy niż kiedyś bo 90 tys. a chciałem mieć porządną lekture na dłuższy weekend. Faken!
 4