Łukasz Szewczyk18.08.2014 (13:05)5 komentarzy

W październiku premiera polskiej produkcji Cartoon Network

"Ekspedycja Cartoon Network" to nowa, lokalna produkcja telewizji Cartoon Network przypominająca współczesne podchody. Premierę programu stacja zaplanowała na 17 października 2014 roku. Program prowadzi Marcin Mroziński..
Ekspedycja Cartoon Network - Tomasz Karolak
Rwące rzeki, ciemne i tajemnicze jaskinie, wysokie góry i lasy nie do przebycia - to idealne miejsca na przygodę! "Ekspedycja Cartoon Network" to nowoczesna wersja podchodów, w której trójka dzieci wraz z dorosłym gościem specjalnym, tworzą drużynę, by sprostać trzem różnym wyzwaniom postawionym przez prowadzącego. W programie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Dawida Ogrodnika oraz Maję i Sonię Bohosiewicz.
Na początku przygody i na końcu każdego z trzech zadań, uczestnicy otrzymują współrzędne geograficzne, które poprowadzą ich ku nowej zagadce. Każdy test sprawdza wiedzę ogólną, techniczną lub umiejętności sportowe uczestników. Jeśli dzieciom uda się rozwikłać zagadkę, dostaną złoty medal, który wymienią na nagrodę pieniężną, na końcu programu.

W ciągu całej przygody mogą zdobyć trzy medale. Prawidłowe rozwiązanie zadań przybliża drużynę do finałowej łamigłówki dającej szansę na znaczne powiększenie kwoty, którą uczestnicy będą mogli wydać na spełnienie marzenia swojej klasy lub drużyny sportowej.

Emisja programu "Ekspedycja Cartoon Network" na antenie CN w piątki o godzinie 18.30 (od 17 października).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Kiedy nastąpi przełom technologiczny i będzie format 16 : 9 ?
 6  
Karolak ? Siostry Bohosiewicz ? Będzie bycza zabawa. :)
 2  
Czy w Polsce już nie da się zrobić żadnego programu bez wciskania celebrytów?
 5  
Ciekawe kiedy będzie HD...
 3  
W formacie oczywiście 4:3?....
 1