Karol Przygoda09.08.2006 (22:41)12 komentarzy

Taniec z gwiazdami: Finał finałów w Sopocie już 4 września

Czas na podsumowanie dotychczasowych zmagań uczestników telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami". 4 września w sopockiej Operze Leśnej zmierzą się zwycięzcy trzech dotychczasowych edycji programu.
Ciekawostką jest fakt, że program - w przeciwieństwie, co mogliśmy oglądać do tej pory - zostanie wyemitowany na żywo w poniedziałkowy wieczór. Do tej pory oglądaliśmy go w niedziele. "Finał finałów Tańca z gwiazdami" odbędzie się dzień po zakończeniu tegorocznego Sopot Festivalu, organizowanego właśnie przez TVN.
Do rywalizacji stanie pięć par: trzy, które wygrały kolejne edycje "Tańca.." oraz trzy, które były o włos od zdobycia tytułu najlepszych tancerzy programu TVN. Wśród bohaterów zobaczymy Oliviera Janiaka i Kamilę Kajak, którzy wygrali I edycję programu, Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela, (zwycięzców II edycji programu), Rafała Mroczka i Annę Piotrowską (zwycięzców III edycji) oraz Witolda Paszta i Annę Głogowską, Małgorzatę Foremniak i Rafała Maseraka, a także Aleksandrę Kwaśniewską i Michała Skawińskiego.

Program jak zwykle poprowadzą Hubert Urbański i Katarzyna Skrzynecka.
foto: TVN

Komentarze (1 - 10 z 12)

"Do rywalizacji stanie pięć par: trzy (...) oraz trzy" - no sorry, ale chyba 3 + 3 to sześć, a nie pięć :) . No i partnerka Mroczka ma na imię Aneta, a nie Anna.
 0  
ma na imię anna - zadzwoń do tvn i się spytaj.
 0  
ten program jest fantastyczny.szkoda,ze Doda nie wystąpi.
 0  
Aneta na 100%!ja tez załuje ze Dody nie bedzie
 0  
Oczywiscie ze Aneta ma na imie. A wygrac powinna Kasia Cichopek i Marcin hakiel
 0  
Jeśli umiem liczyć to par jest sześć a nie pięć
 0  
Bardzo sie ciesze ze Kasia i Marcin wygrali a ich ostatni taniec byl boski!!!:)
 0  
cześć majka tu Justyna ja też się cieszę że Kasia i Marcin wygrali tak ten ostatni taniec był super byłam W Operze i widziałam to na żywo
 0  
a ja myśle że to Małgosia i Maserak powinni wygrać
bo oni lepiej tańczą i wogóle aten ich wypadek to ktoś złośliwie niedopiął czegoś.
 0  
"Taniec z gwiazdami" to najlepszy program rozrywkowy jaki kiedy kolwiek widziałam. Cieszę się, że wygrała Kararzyna Cichopek i Marcin Hakiel. Tańczyli najładniej ze wszystkich par. Nawet Iwona Pavlović- zawodowa tancerka to stwierdziła. Żałuję tylko, że III edycję tego programu wygrał Mroczek, a nie Ola Kwaśniewska, która według mnie tańczyła dużo lepiej, niż zwycięzca tej edycji.
 0