Łukasz Szewczyk25.08.2014 (17:51)34 komentarze

nSport zmienia się w nSport+. Od września nowe logotypy kanałów nc+

Od 1 września 2014 roku widzowie autorskich kanałów tematycznych platformy nc+ zobaczą na antenie nowe i odświeżone logotypy: Ale kino+, MiniMini+, teleTOON+, Kuchnia+, Domo+, Planete+ i nSport+. Zmieni się również oprawa wizualna części kanałów.
Nowe logotypy kanałów nc+
Nowe logotypy kanałów nc+
Zaplanowane na początek września zmiany są kolejnym etapem ujednolicania identyfikacji wizualnej autorskiej kolekcji kanałów tematycznych platformy nc+.
Projektując nowe logotypy szukaliśmy elementów, które podkreślą, że nasze kanały tematyczne tworzą rodzinę w ramach platformy nc+. Efektem tych poszukiwań jest koncept "nc+ home of" - projekt graficzny, który spaja nową identyfikację wizualną. Będzie on towarzyszył logotypom naszych kanałów i uwypuklał ich przynależność do platformy nc+ - wyjaśnia Łukasz Słotwiński, dyrektor działu kreacji platformy nc+
Szczególne modyfikacje zauważą widzowie Ale kino+ i nSport+. Zmieni się oprawa Ale kino+, do której muzykę stworzył znany warszawski producent hip-hopowy NOON.
Postanowiliśmy odmłodzić antenowy wizerunek Ale kino+. Oprawę wzbogaciliśmy o kilkanaście świeżych dżingli. Natomiast nSport+, młodszy brat Canal+ Sport, zyska na dynamice, dzięki dołączeniu do nowoczesnej kultury projektowej nc+ - dodaje Łukasz Słotwiński
Wraz z nową oprawą antenową nSport+ zyska w nazwie znak "+". Nowy logotyp zaznaczy przynależność nSport+ do rodziny autorskich kanałów nc+. Drobne zmiany wizualne będzie można także dostrzec na antenach Kuchnia+ i Domo+.

Nowe logotypy kanałów nc+
Nowe logotypy kanałów nc+
Autorskie kanały tematyczne nc+ to świat, w którym każdy, niezależnie od wieku lub zainteresowań znajdzie coś dla siebie. Dlatego naturalnym odzwierciedleniem zmian w identyfikacji graficznej jest nasza jesienna oferta programowa. Najmłodsi widzowie na pewno ucieszą się z nowego serialu animowanego "Mela i smoki" na MiniMini+. Dla koneserów dobrego filmu Ale kino+ przygotowało serial "Masters of sex", a Planete+ serię "Seks i muzyka". Z kolei Kuchnia+ i Domo+ dla miłośników kulinariów i designu mają nowe produkcje własne, jak "Jakubiak lokalnie 4" czy "Remont w 48 godzin". Wiele emocji fanom sportu dostarczą także transmisje piłkarskie i żużlowe w nSport+ - mówi Anna Limbach-Uryn, dyrektor działu programowego platformy nc+
Nową identyfikację wizualną oraz oprawy antenowe przygotował w całości dział kreacji platformy nc+, kierowany przez Łukasza Słotwińskiego.

Nowe logotypy tematycznych kanałów nc+:
nSport+ HD
nSport+ HD
Ale kino+ HD
Ale kino+ HD
MiniMini+ HD
MiniMini+ HD
Planete+ HD
Planete+ HD
Kuchnia+ HD
Kuchnia+ HD
Domo+ HD
Domo+ HD
teleTOON+ HD
teleTOON+ HD

Komentarze (1 - 10 z 34)

a jeszcze kilkanaście tygodni temu wielu twierdziło że Nsport pójdzie do likwidacji.....a tu proszę dołącza do rodziny
 57  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
czyżby powoli nsport odchodzi do lamusa ?
 42  
Nie po co zmiany tych grafik... tak jak było jest dobrze.... Tylko zmienić Nsport i tyle...
 22  
Fajnie!
 22  
Bardzo dobra decyzja, bo jakoś logo, jak i oprawa graficzna nie pasowała do reszty kanałów sportowych nc+.
 38  
Czy zmienia się również sposób dystrybucji tj. kanał będzie obecny tam gdzie pozostałe kanały tematyczne (nie premium) z plusem w nazwie?
 2  
Brzydkie te nowe loga. Niestety.
Złote myśli Patrioty. 25.08.2014 (18:58:44)
 23  
hahahahaaa,beznadziejne do sześcianu,chyba z tworzył je człowiek co promocje na start im wymyślał,już tv trwam ma lepsze logo..............
 29  
Ładne loga. Dobrze będzie się prezentowało na dużym telewizorze. Mam nadzieję że połowa z nich będzie przezroczysta.
 29  
Bardzo fajne loga xDDDDD
 9