Łukasz Szewczyk26.08.2014 (17:31)1 komentarz

Tygodnik Auto Świat w nowej odsłonie

25 sierpnia ukazał się pierwszy numer tygodnika Auto Świat (Ringier Axel Springer Polska) w nowej szacie graficznej. Magazyn przeszedł gruntowną zmianę layoutu. Zmienił się również sposób redagowania i prezentowania treści dziennikarskich.
Auto Świat - nr 35/2014
Auto Świat - nr 35/2014
Auto Świat jest jednym z dłużej istniejących na rynku magazynów - ukazuje się od marca 1995 roku i niebawem będzie obchodzić swoje 20-lecie. Redakcja tygodnika zdecydowała się na kompletną zmianę grafiki - większe zdjęcia, odmieniona typografia, stosowanie ciekawych infografik zapewniają magazynowi nowoczesny wygląd, który wychodzi na przeciw gustom dzisiejszych czytelników.
Dokonaliśmy bardzo gruntownych zmian nie tylko w szacie graficznej, ale również w sposobie redagowania i prezentacji treści dziennikarskich. Czytelnik otrzyma więcej informacji, ma większy wybór tematów, może liczyć na fachowe opinie i porady redakcji. Nadal w tygodniku dominują cztery główne działy: testy i porównania, samochody używane, porady i nowości motoryzacyjne. Dodatkowo co tydzień będziemy opisywać youngtimery - klasyczne modele, które cieszą się coraz większą popularnością. Stałą rubryką są też absurdy, które utrudniają życie kierowcom - mówi Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny Auto Świata
Głównym tematem okładkowym pierwszego zmodernizowanego wydania jest następna generacja BMW serii 5 - w nowym Auto Świecie znalazły się pierwsze nieoficjalne zdjęcia tego niemieckiego auta z segmentu premium.
Za projekt zmian graficznych odpowiadał Krzysztof Kubicki, dyrektor artystyczny tytułów motoryzacyjnych Ringier Axel Springer Polska.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Skup aut Warszawa oferuje usługi w zakresie odkupowania samochodów różnych marek. Z jego pomocą można w szybkim czasie pozbyć się starego modelu i zyskać gotówkę na nowy.
http://s-car.pl/skup-aut-autoskup-samochodow-mazowieckie/skup-samochodow-warszawa
 0