Łukasz Szewczyk28.08.2014 (13:06)1 komentarz

Agata Konarska i Marek Zając poprowadzą "Halo! Polonia!" w TVP Polonia

Agata Konarska i Marek Zając na zmianę poprowadzą nowy magazyn reporterski "Halo! Polonia!". Najważniejsze wydarzenia z sześciu kontynentów będzie można oglądać od 2 września, we wtorki i czwartki o godz. 22:00 tylko w TVP Polonia.
Agata Konarska
Reportażowe, nowoczesne podejście do tematów. Wciąż zmieniająca się Polska i Polacy, ale także nasi rodacy rozsiani po całym świecie. "Halo! Polonia!" to przede wszystkim ludzie: ich radości, potrzeby, marzenia, a czasem problemy i tęsknota za Ojczyzną. Nasz program uda się w podróż po sześciu kontynentach. Dotrze wszędzie tam, gdzie słychać język polski - zapowiada dyrektor TVP Polonia Łukasz Kardas
W "Halo! Polonia!" widzowie znajdą najważniejsze wydarzenia z kraju i zza granicy, cenne porady oraz atrakcyjne miejsca, godne zobaczenia w naszym kraju. Nowy magazyn reporterski TVP Polonia poprowadzą znani i lubiani: Agata Konarska i Marek Zając.
Pierwszy odcinek "Halo! Polonia!" już 2 września o godz. 22:00 w TVP Polonia, emisja kolejnych zaplanowana jest we wtorki i czwartki. Program zastąpi wcześniej nadawany w tym paśmie program informacyjny "Polonia 24".

Komentarze (1 - 1 z 1)

TVP Polonia to jest taka kupa i obciach dla naszego kraju. Ci ludzie tam na Zachodzie maja ten kanal w najtańszych pakietach jako zagraniczny dodatek. Patrza tak na ten zacofany kanal dziwnie usmiechajac. Jak nas widza, tak nas pisza...

Kiedy sasiadka powiedziała mi, ze w Polsce nie ma już bezpieki. W Polsce bezpieka nadal jest w glowach tych postsowieckich dyrektorkow, którzy rzadza państwowymi instytucjami. Dla nich liczy się ich gruby portfel, chapia ile wlezie a w Polsce maja się za bogów i szanowanych. Tak to jest w Warszawie. Telewizja Polska jest jedna z takich instytucji. Ci ludzie o zachodniej Europie i mentalności zachodniego Europejczyka nie wiedza nic. Oni nadal maja te komunistyczne mozgi i paluja tym nasze male dzieci, które ten caly syf jak zaraze lapia. Proponuje wreszcie wlaczyc polskiej młodzieży Euronews na dvb-t po polsku. W Polsce jest tyle madrych młodych ludzi, którzy będą chcieli na Zachodzie studiować. Czterej Pancerni i Pies wypala dziury w mozgu! ;)
 3