Łukasz Szewczyk28.08.2014 (13:06)1

Agata Konarska i Marek Zając poprowadzą "Halo! Polonia!" w TVP Polonia

Agata Konarska i Marek Zając na zmianę poprowadzą nowy magazyn reporterski "Halo! Polonia!". Najważniejsze wydarzenia z sześciu kontynentów będzie można oglądać od 2 września, we wtorki i czwartki o godz. 22:00 tylko w TVP Polonia.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 1 z 1)

TVP Polonia to jest taka kupa i obciach dla naszego kraju. Ci ludzie tam na Zachodzie maja ten kanal w najtańszych pakietach jako zagraniczny dodatek. Patrza tak na ten zacofany kanal dziwnie usmiechajac. Jak nas widza, tak nas pisza...

Kiedy sasiadka powiedziała mi, ze w Polsce nie ma już bezpieki. W Polsce bezpieka nadal jest w glowach tych postsowieckich dyrektorkow, którzy rzadza państwowymi instytucjami. Dla nich liczy się ich gruby portfel, chapia ile wlezie a w Polsce maja się za bogów i szanowanych. Tak to jest w Warszawie. Telewizja Polska jest jedna z takich instytucji. Ci ludzie o zachodniej Europie i mentalności zachodniego Europejczyka nie wiedza nic. Oni nadal maja te komunistyczne mozgi i paluja tym nasze male dzieci, które ten caly syf jak zaraze lapia. Proponuje wreszcie wlaczyc polskiej młodzieży Euronews na dvb-t po polsku. W Polsce jest tyle madrych młodych ludzi, którzy będą chcieli na Zachodzie studiować. Czterej Pancerni i Pies wypala dziury w mozgu! ;)
 3