Łukasz Szewczyk28.08.2014 (13:09)brak komentarzy

"Nowe Gliny" wracają na 13 Ulicę

Jak to jest być zupełnym nowicjuszem w świecie policji? Jak czuje się żółtodziób, gdy pierwszy raz chwyta za broń? Jak poradzić sobie z pierwszymi konfrontacjami z przestępcami? We wtorek (2 września 2014 roku) na antenę kanału 13 Ulica wraca serial "Nowe Gliny"
Nowe gliny
Kanadyjski serial "Nowe Gliny" opowiada o prywatnym i zawodowym życiu świeżo upieczonych policjantów i ich przełożonych, którego akcja toczy się w Toronto, na fikcyjnym posterunku policji. Po ukończeniu akademii policyjnej grupa młodych ludzi trafia do swojej pierwszej pracy, gdzie przekonują się, jak wiele niespodzianek czeka na nich podczas codziennej służby.
W piątej serii do ekipy z piętnastego posterunku dołączą dwie nowe postaci - rekrut - Duncan Moore (w tej roli Matthew Owen Murray) i inspektor John Jarvis (Oliver Becker). Od pierwszego odcinka emocje będą sięgać zenitu. Kiedy stres i napięcie w pracy staną się nie do zniesienia, głowni bohaterowie Dov (Gregory Smith) i Andy (Missy Peregrym ) postanowią odpocząć w pobliskim barze, gdzie właśnie zdecyduje się uderzyć banda przestępców. W kolejnych odcinkach policjanci dostaną rozkaz konfiskaty dochodów z przestępstwa i aresztują właściciela szulerni. Chris (Travis Milne) w ramach rozrywki zorganizuje wieczór walki, który nie potoczy się tak, jakby tego oczekiwał. Jeśli policjantom nie uda się schwytać mordercy szefa gangu, gangsterzy mogą sami zabrać się za wymierzanie sprawiedliwości.

Piąty sezon serialu "Nowe Gliny" na antenie 13 Ulica w każdy wtorek o godzinie. 22.00 (od 2 września 2014 roku).