Łukasz Szewczyk29.08.2014 (9:44)8 komentarzy

Rusza nowy kanał dokumentalny Adventure HD. Gdzie dostępny?

1 września 2014 roku nadawanie rozpocznie nowy kanał tematyczny pod nazwą Adventure HD. W jego ofercie programowej znajdzie się szeroki wachlarz programów produkcji polskiej i zagranicznej.
"Z wiosłami przez świat"
Jak informuje nadawca, w ramówce Adventure HD pojawią się głównie programy o charakterze przygodowym, w tym między innymi relacje z rajdów off-road oraz magazyn o wspinaczkach górskich. Ważnym elementem kanału będą magazyny podróżnicze, jak na przykład "Tylko Podróże" oraz "Z wiosłami przez świat".
Kanał Adventure HD jest kierowany głównie do mężczyzn, dlatego ważnym elementem jego oferty będą programy o łowiectwie i wędkarstwie. Adventure HD będzie również blisko przyrody w serialu dokumentalnym "Cztery Żywioły" oraz magazynie żeglarskim "Wodny Świat".

Adventure HD stawia też na popularne formaty z gatunku docu-reality. Już w tym roku na antenie Adventure HD będzie można obejrzeć autorski program "Patrol Drogówki", w którym kamery telewizyjne pokażą prawdziwą pracę i życie polskich policjantów.

Miłośników historii oraz poszukiwania skarbów stacja zaprosi do oglądania "Zbieraczy z dzikiego zachodu". Bohaterowie tego cyklu zaglądają do każdej stodoły, piwnicy i szopy w poszukiwaniu ukrytych skarbów. Sheldon i Scott są w stanie kupić wszystko, na czym tylko da się zarobić: od starych motocykli i pamiątek do dzieł sztuki i rzadkich płyt winylowych.

Z kolei dla fanów sportu przygotowano cykl "Strongman Champions League", w którym najsilniejsi ludzie z całego świata rywalizują ze sobą w wielu konkurencjach o tytuł tego najmocniejszego i najwytrzymalszego. W zawodach bierze także udział najsilniejszy Polak - Krzysztof Radzikowski.

Kanał Adventure HD będzie dostępny od 1 września na wyłączność satelitarną na platformie nc+, a także w Orange TV oraz sieciach kablowych: Inea, Sat-Mont-Service, Sat-Film, Echostar, Idealan, Italnet oraz Winogradzkiej Telewizji Kablowej. Pod koniec września dołączy także do oferty sieci kablowej Toya.

Nadawcą Adventure HD jest szczecińska firma Michał Winnicki Entertainment, która od prawie 10 zajmuje się produkcją programów telewizyjnych. Od listopada 2013 roku jest także nadawcą muzyczno-rozrywkowego kanału Power TV.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Ciekawe czy doczekam sie Show Time w Polsce.
 8  
"Nadawcą Adventure HD jest szczecińska firma Michał Winnicki Entertainment, która od prawie 10 zajmuje się produkcją programów telewizyjnych."

Od 10 czego? Od godziny 10 w zeszły czwartek?
 12  
Fajnie, że jest to polski kanał. Szkoda, że już na samym początku zaczynają się programy o zarabianiu kasy. Program przyrodniczo-naukowy? pokazujący głupoty.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 29 sierpnia 2014 o 11:47:20 przez Ds3s).
 5  
A U TYCH GNOI Z UPC , COS DODAJOM DO OFERTY W TYM ROKU CZY SKONCZY SIE TYLKO NA PODWYZCE ABONAMENTU
 6  
Wchodzę dziś a tam: kanał dodatkowo płatny ?!
 1  
Oczywiście w UPC nie ma ale podwyżki to na pierwszym miejscu.Żeby podwyższać to przód musi być za co
 0  
A ja nie mogę się doczekać od panna Winnickiego obiecanego programu o grach komputerowych który obiecywał w reklamach tej stacji bo jak na razie żadnego programu który tam obiecywał nie było
 0  
A mówię oczywiście o stacji Power Tv
 0