Łukasz Szewczyk31.08.2014 (10:05)3 komentarze

TVP Polonia: Talk-show prof. Jana Miodka z nową prowadzącą

Nauka języka polskiego z prof. Janem Miodkiem w "Słowniku [email protected]", po wakacyjnej przerwie wraca do TVP Polonia z nową współprowadzącą - dr Justyną Janus-Konarską.
prof. Jan Miodek i dr Justyna Janus-Konarska / Fot. TVP
Justyna Janus-Konarska - nowa współprowadząca program "Słownik [email protected]" TVP Polonia - jest doktorem nauk humanistycznych, językoznawcą i medioznawcą, a w wolnych chwilach uczy obcokrajowców języka polskiego. Jest też byłą studentką prof. Jana Miodka, z którym w cotygodniowym programie będzie zwracać uwagę na najczęstsze błędy językowe.
"Słownik [email protected]" emitowany będzie na antenie TVP Polonia od 6 września 2014 roku w soboty (godz. 17:00), niedziele (godz. 0:15) i wtorki (godz. 6:55). Nagrywany jest w historycznej bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego z udziałem publiczności i gości z zagranicy.
W najbliższych odcinkach programu widzowie dowiedzą się, co to jest dostrzegalnia przeciwpożarowa, czy spiż ma coś wspólnego ze spiżarnią oraz jakich żeli należy używać do mycia baby. Pokażemy także, jak zakończyła się akcja zbierania książek dla Polskiej Szkoły Równe Szanse w Carlow w Irlandii. A tych wszystkich, którzy chcą zadać pytanie prof. Miodkowi, zapraszamy jak zwykle na Skype'a - zachęca Dariusz Dyner, współautor programu

Komentarze (1 - 3 z 3)

Szkoda. Ta blondi która prowadziła ostatnio była ekstra. :)
 7  
raz przez przypadek trafiłem na ten program, bo TVP Polonia po prostu nie oglądam i uwielbiam ten program. Miodek świetnie prowadzi, ma ogromną wiedzę. Polecam!
 6  
Magdalena Bober to była super kobieta, cudny głos i śliczna twarz !!! Bober wróć ......
 6