Łukasz Szewczyk08.09.2014 (12:30)6 komentarzy

Radio Eska imprezuje ze słuchaczami w europejskich stolicach

W poniedziałek (8 września 2014 roku) na antenie Radia Eska rusza akcja "Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli ImprESKA on tour".
imprESKA on tour
imprESKA on tour
"Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli imprESKA on tour" promuje wieczorne pasmo Radia Eska "ImprESKĘ", nadawane w godzinach od 20.00 do 24.00, oraz jego gospodarza Janka Pirowskiego. Akcja ma charakter multimedialny. Wsparta będzie działaniami nie tylko na antenie Radia ESKA, ale także na Eska.pl, w ESKA TV i na profilu radia na Facebooku.
Zwycięzcy wyłaniani będą od poniedziałku do czwartku w "ImprESCE". Nagrodą w konkursie jest wyjazd na szalony weekend do jednej z europejskich stolic w towarzystwie Janka Pirowskiego oraz ekipy Radia ESKA i ESKA TV. Codziennie wygrywa jeden słuchacz, który na "impreskową" wyprawę zabiera osobę towarzyszącą. W cztery kolejne soboty grupa nagrodzonych słuchaczy razem z Jankiem Pirowskim szaleć będzie w innym mieście - Pradze, Paryżu, Amsterdamie i Londynie. Łącznie z ekipą ESKI stolice europejskie odwiedzi 32 słuchaczy.

W konkursie wygrywa ta osoba, która poprzez specjalną aplikację na profilu facebookowym Radia ESKA prześle swoje najbardziej odlotowe zdjęcie z imprezy oraz w oryginalny i kreatywny sposób odpowie na kilka pytań dotyczących aktualnej destynacji.

Relacje z wyjazdów nadawane będą na antenie Radia ESKA w sobotnim "Hit Weekendzie" między 11:00 a 18:00. Będzie je można śledzić również na eska.pl oraz na profilu facebookowym radia. W sobotę wieczorem na antenie pojawi się specjalne wydanie "ImprESKI" z miasta, w którym aktualnie będą bawić się słuchacze. Ponadto od 21 września przez cztery kolejne niedziele o godz. 12:00 na antenie ESKA TV widzowie będą mogli zobaczyć, jak słuchacze bawili się w ramach "ImprESKA on tour". Powtórki nadawane będą w czwartki o godz. 17:00.

Komentarze (1 - 6 z 6)

"W sobotę wieczorem na antenie pojawi się specjalne wydanie "ImprESKI" z miasta, w którym aktualnie będą bawić się słuchacze."

To co będzie z ESKA LIVE RMX?
 2  
"aktualnej destynacji" :o Szewczyk, nie możesz pisać po polsku?

"aktualnego celu". Aktualna destynacja brzmi jak destylacja, widać, co Ci chodzi po głowie...
 1  
a ja myśląłem ze pisza "przeleć z pisowskim całą europe"
 1  
A ja przeczytałem przelec pisowskiego..
 1  
w sobotę specjalna imprESKA ??? to co, ELR już nie będzie??? czy to jakiś błąd "redaktora" szewczyka??
 1  
Nie lubię ani Radia Eska, ani Eski TV, gdyż dla mnie na obydwu antenach promowana jest papka/wyrób muzykopodobny, zamiast prawdziwej muzyki. Nie znajduje tam nic wartego uwagi. Dla mnie Radio Eska, Eska TV, Polo TV, Disco Polo Music, 4fun.tv, TV Disco, Power TV, ITV, RMF Maxxx, to stacje, które muzycznie niewiele się od siebie różnią i prezentują ten sam bardzo niski poziom muzyczny.
 0