Łukasz Szewczyk09.09.2014 (11:29)5 komentarzy

TVP Parlament na platformie hybrydowej

Posiadacze telewizorów z dostępem do Platformy Hybrydowej TVP już od środy (10 września 2014 roku) będą mogli oglądać bezpłatnie obrady polskiego i europejskiego parlamentu. Dotychczas było to możliwe jedynie w internetowym kanale TVP Parlament.
TVP Parlament na platformie hybrydowej
Do korzystania z Platformy Hybrydowej potrzebny jest telewizor z funkcją HbbTV podłączony do internetu. Warto podkreślić, że użytkownicy nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat. W sierpniu liczba użytkowników osiągnęła rekordową liczbę 543 tysięcy.
Obecna oferta Platformy Hybrydowej obejmuje kilkanaście różnorodnych aplikacji, wśród nich VOD z bogatą biblioteką propozycji, Regionalny System Ostrzegania i kanały regionalne wszystkich oddziałów TVP.

TVP Parlament to pierwszy internetowy kanał Telewizji Polskiej, który został uruchomiony w czerwcu 2011 r. W całości transmituje posiedzenia Sejmu i Senatu RP, sejmowych i senackich komisji, a także posiedzenia Parlamentu Europejskiego. Kanał udostępnia również w czasie rzeczywistym konferencje prasowe przedstawicieli najważniejszych instytucji państwa oraz instytucji życia publicznego.

TVP Parlament może prowadzić równocześnie nawet do 25 relacji wideo z różnych sal polskiego parlamentu oraz trzy równoległe relacje z PE. Użytkownicy wybierają interesującą ich transmisję z obrad plenarnych, posiedzeń komisji lub innych wydarzeń, jeśli odbywają się one w tym samym czasie.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Bardzo dobra decyzja :)
 2  
najlepsza rozrywka na popcorn :)
 2  
Niech dadzą Parlament na MUX-a. Akurat każdy obywatel powinien mieć szansę oglądać pracę naszych (p)osłów.
 5  
Niech dadzą Parlament na MUX-a. Akurat każdy obywatel powinien mieć szansę oglądać pracę naszych (p)osłów.
nie oglądam ale jestem za . freeview w uk też ma w ofercie taki kanał o tej tematyce .
nie wiem czy hbb tv ma sens gdy rynek nasycił się dekoderami .skoro w specyfikacji dekoderów nie było o mowy .
 2  
Oferta dla sadomasochistów chyba...
 2