Łukasz Szewczyk11.09.2014 (14:43)41 komentarzy

Platforma nc+ planuje nowy pakiet Canal+ z nowymi kanałami?

Czy satelitarna platforma nc+ planuje mocne przebudowanie swoje pakietu premium pod marką Canal+? Na razie operator bada opinię klientów, ale nowa oferta miałaby bardziej kojarzyć się z filmami, serialami oraz sportem.
Canal+
Jak informują nas czytelnicy, satelitarna platforma nc+ do wybranej grupy abonentów rozsyła ankietę, w której badana jest opinia na temat "nowego pakietu premium". Co ciekawe, na rozsyłanych do abonentów materiałach operator zdradza plany przebudowy oraz rozszerzenia pakietu Canal+.
Jak wynika z przygotowanego materiału wideo, nowy pakiet Canal+ miałby składać się z następujących kanałów: Canal+, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 oraz Canal+ +2. W materiałach nadawca informuje także o serwisie Canal+ on Demand. Częścią oferty ma być też internetowy serwis Canal+ Sport Online, obecna udostępniona abonentom nc+ jako usługa testowa.

Czy nowy pakiet Canal+ zadebiutuje na rynku? Na chwilę obecną platforma nc+ nie zdradza wprost czy i ewentualnie kiedy nowy pakiet może wejść do oferty. Operator podkreśla, że są to "cykliczne" działania opinii klientów, których wyniki są uwzględniane przy rozbudowie oferty.
Platforma nc+ prowadzi regularne badania satysfakcji wśród swoich abonentów, również z wykorzystaniem renomowanych agencji badawczych. Dziękujemy wszystkim naszym klientom za sugestie dotyczące ich oczekiwań zarówno programowych, jak i technologicznych. Są one dla nas podstawowym drogowskazem przy konstruowaniu oferty. Tym samym wyniki badań przekładają się bezpośrednio na aktualną i planowaną ofertę platformy nc+ - mówi nam Arkadiusz Mierzwa, rzecznik prasowy nc+
Przypomnijmy, że obecnie pakiet Canal+ składa się z sześciu kanałów (Canal+, Canal Film, Canal+ Film 2, Canal+ Family, Canal+ Family i Canal+ Sport) oraz usługi Canal+ VOD.

Komentarze (1 - 10 z 41)

z tego co widać to wywalą jeden kanał filmowy family 2 i wsadzą jakieś badziewie z telenowelami amerykańskimi to się nazywa strategia na czas kryzysu niby coś nowego dadzą ale jednak zabiorą
 14  
jes canal+sport 2 to jest prawda . Jest wreszczcie będe mógł obejrzeć powtórki meczy tego samego dnia a nie jak mecz chelsy z evertonem 3 dni czekałem super .
 3  
Obecnie tworzy się wielka przepaść pomiędzy C+ a HBO z korzyścią dla tego pierwszego.
 36  
Pomysł jest taki, zwiazać umową ludzi na 24 miesiące a następnie przenieść ciekawy kontent do innego nowego platnego programu.
 2  
HBO przestał się rozwijać w Polsce od przeszło 4 lat.
 52  
przecież wg. większości komentujących C+ Family to kanały bez sensu, bo ani one sportowe, ani filmowe, a tu teraz narzekanie?

Potwierdza się, że Polakowi nie dogodzisz...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 11.09.2014 (15:12:57)
 14  
No i elegancko jest w końcu canal+sport2 a nie mecze lecą na canal+family mecze powinny byc transmitowane gdzie jest ich miejsce czyli canal+sport,canal+sport2 i nsport+.
 15  
Czyli de facto powstanie (prawdopodobnie) 1 [słownie: jeden] nowy (ale powtórkowy) kanał: Canal+ +2 (powtórkowy, bo nazwa sugeruje, że to Canal+ z dwugodzinnym poślizgiem. Seriale zostaną wyodrębnione z oferty Canal+, Canal+ Film (2) i Canal+ Family (2) i wpakowane do Canal+ Seriale, który zastąpi Canal+ Film 2, natomiast Canal+ Sport 2 zastąpi Canal+ Family 2, a cały sport zostanie zabrany z Canal+ Family (2), Podsumowując: rebranding + uporządkowanie oferty + dołożenie kanału z powtórkami ... ale marketingowo zrobią z tego wielkie ŁAŁ, ale nie ukrywam, że takie zmiany mi odpowiadają. Jestem na TAK
Pan Pawełek (pepe1974) 11.09.2014 (15:41:12)
 18  
Myślę, że sport "na żywo" z Canal+ Family nie zniknie. Już teraz wykorzystują aż cztery anteny na równoległe transmisje (Canal+ Sport, C+ Family, Canal+ Family 2 i nSport+).

Plusem jest zrobienie Canal+ Sport2, bo brakowało większej ilości powtórek sportowych. Canal+ Seriale to także dobry pomysł dla fanów seriali. Mam mieszane uczucia co do Canal+ +2, ale może to fajny pomysł ;)
 13  
Ten powtórkowy kanal to kopia z npremium , jak dla mnie zwykły rebrand który to już raz mieszają przy tych pakietach to już nawet nie idzie zliczyć heh choć brak film2 z nocnymi seansami obcego boli :/
 1