Łukasz Szewczyk22.09.2014 (16:40)5 komentarzy

"SuperSTARcie" w TVP2 z Reni Jusis, Urbańską, Szcześniakiem, Brzozowskim, Titusem

Reni Jusis, Monika Borzym, Katarzyna Wilk, Natasza Urbańska, Ramona Rey, Mieczysław Szcześniak, Rafał Brzozowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Tomasz "Titus" Pukacki i Adam Sobierajski w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty.
"SuperSTARcie" w TVP2 / Fot. TVP
Dziesięcioro profesjonalnych, utytułowanych wokalistów, gwiazd polskiej sceny muzycznej, zmierzy się z utworami i gatunkami, w których dotąd ich nie słyszeliśmy: opera, rock, musical, hip-hop, pop, big band ... Gwiazdy nie tylko będą musiały odnaleźć się w nowych gatunkach muzycznych, ale też dać prawdziwy sceniczny show. Przez dziesięć tygodni każdy z nich będzie pracować z najlepszymi producentami, tancerzami i choreografami po to, by w kolejne piątki, w programach na żywo poddać się surowej ocenie telewidzów. To właśnie telewidzowie w głosowaniu SMS-owym zadecydują, kto będzie przechodził do kolejnego odcinka, a kto odpadnie z rywalizacji.
W podjęciu decyzji widzom pomagać będzie jury złożone z ekspertów muzycznych. Zasiądą w nim: dziennikarz muzyczny Wojciech Mann, instrumentalista i producent fonograficzny Marcin Bors oraz artysta specjalizujący się w gatunku muzycznym przypisanym do kolejnego odcinka show. W pierwszym, którego motywem przewodnim będzie rock, grono jurorskie wzmocni Katarzyna Nosowska. W kolejnych odcinkach jako jurorów zobaczymy Urszulę Dudziak, Kayah, WdoWĘ - Małgorzatę Jaworską, Aleksandrę Kurzak, Marię Sadowską, Halinę Mlynkovą, Wojciecha Kępczyńskiego, Dariusza "Maleo" Malejonka oraz Ireneusza Dudka.

"SuperSTARcie" to realizowany z rozmachem, niezwykły show telewizyjny, oparty na norweskim formacie "The Ultimate Entertainer" (Stjernekamp), który zadebiutował na tamtejszym publicznym kanale NRK1 w 2012 roku. D tej pory emitowany w Norwegii, Rosji i Finlandii, za chwilę rusza w Holandii, na Ukrainie oraz w Polsce.

Muzyczne show "SuperSTARcie" na antenie TVP2 w każdy piątek o godz. 21:05 (od 3 października 2014 roku).

Komentarze (1 - 5 z 5)

Pewnie i tak przegrają z TzG Polsatu i filmami TVN :P
 12  
Co tu robi WdoWA? :D
 4  
Może być ciekawie. Uczestników wybierano tak aby byli kompletnie z innych bajek muzycznych. No i mamy artystów grających metal (Titus), tenora (Sobierajski), artystkę jazzową (Borzym), disco polo (Brzozowski) itd. A np. Titus śpiewający reggae czy hip hop. No zobaczymy
 3  
Kolejny program w publicznej TV niosący "misję". Stacja goni poziom kolegów z TVN i Polsatu jeśli chodzi o programy robiące wodę z mózgu i ogłupiające naród. Coraz mniej rzetelnych informacji i sensownej publicystyki, dokumentów i sportu :/
 3