Łukasz Szewczyk24.09.2014 (21:56)28 komentarzy

Startuje nowy kanał Muzo.TV. Gdzie będzie dostępny?

W piątek (26 września 2014 roku) rusza nowa telewizja muzyczna Muzo.TV - "Kręcą nas dobre kawałki". Od początku nadawania stacja dostępna będzie w ofercie satelitarnej platformy Cyfrowy Polsat oraz w sieciach UPC i Toya. Gdzie jeszcze będzie można oglądać nowy kanał?
Marcin Bisiorek
Muzo.TV będzie nadawać muzykę, z szeroko rozumianego nurtu rocka i ambitnego popu. Widzowie będą mogli zobaczyć najlepsze teledyski - zarówno klasyki, jak i nowości, których nie można przegapić. A wszystko to w blokach muzycznych, które poprowadzą prezenterzy znani doskonale ze swojej wcześniejszej radiowej aktywności.
Udało mi się zaprosić do współpracy najlepszych fachowców, którzy muzykę mają we krwi. Jesteśmy sprawdzonym teamem i wiem, że przełoży się to na kanał, który tworzymy. W Muzo.TV będą nie tylko dobre kawałki - będą najlepsze kawałki, a my o to zadbamy - zdradza Marcin Bisiorek, dyrektor Muzo.TV
Codziennie, od 8.00 Idalia Tomczak i Wendro (Jarek Wendrowski) będą witać widzów w programie "MuzoRanek". MuzoRanek to poranne pasmo z energetycznymi klipami, które nastroi pozytywnie widzów na cały dzień i sprawi, że poranki staną się ulubioną porą dnia. O godz. 10.00 w programie "The Greatest Muzo" Bisior wybierze i zaprezentuje największe hity w historii muzyki. Z kolei Anna Nowaczyk w programie "Trzecia faza" o godz. 11.00, zaproponuje historię trzech zespołów bądź wykonawców podsumowaną trzema najbardziej charakterystycznymi klipami. Codziennie w samo południe Radek Nałęcz zapewni świeżą dostawę muzycznych nowości. Najnowsze teledyski, których nie możesz przegapić, bo wkrótce staną się mega popularne - to właśnie "MuzoFresh". "Muzo Non Stop" to klipy specjalnie wybrane przez Kamila Olszewskiego. Ta muzyka nie pozwoli na popołudniową drzemkę - start o 13.00. Z kolei "7 Po Siódmej" (19.00) to siedem topowych piosenek. To także pora na codzienną, autorską listę przebojów prezentowaną przez Annę Nowaczyk.
RAMÓWKA MUZO.TV:
Poniedziałek - niedziela:
06.00: "Moje muzo" (powtórka)
07.00: "Siedem Po Siódmej" (powtórka)
08.00: "MuzoRanek" - Idalia Tomczak & Jarek "Wendro" Wendrowski
10.00: "The Greatest Muzo" - Marcin "Bisior" Bisiorek
11.00: "Trzecia faza" - Anna Nowaczyk
12.00: "Muzo Fresh" - Radek Nałęcz
13.00: "Muzo Non-Stop" - Kamil Olszewski

16.00: ""The Greatest Muzo" (powtórka)
17.00: "Trzecia faza" (powtórka)
18.00: "Muzo Fresh" (powtórka)
19.00: "Siedem po Siódmej" - Anna Nowaczyk
20.00: "Moje Muzo"

21.00: "Moje Muzo Non Stop" (powtórka)
23.00: "Muzo Non Stop Music"
Jak informuje nadawca, od początku nadawania kanał Muzo.TV będzie dostępny na platformie Cyfrowy Polsat (pozycja w dekoderach nr 22 i 174) oraz w sieciach kablowych UPC Polska (na pozycji numer 786) i Toya (na pozycji numer 720). Od 1 października Muzo.TV dołączy także do oferty platformy nc+.
Kanał Muzo.TV dostępny jest już także na Facebooku.

Aktualizacja:
ZOBACZ: Muzo.TV w UPC Polska

Komentarze (1 - 10 z 28)

UPC jak zwykle "wkrótce" czyli na końcu ;)
 3  
Lepsze to niż jakieś dicha polo. Zawsze to jakiś krok do przodu, ale ile jeszcze tego typu kroków ten operator musi wykonać, aby abonenci RZECZYWIŚCIE poczuli dobrą ofertę telewizyjną, za którą płacą niemałe pieniądze?
Pominę ten niekończący się sznurek nadawców, które powinno upc zaoferować swoim abonentom, gdyż znamy go i my i o dziwo takze upc.
 4  
no tak się składa, że razem ze Stopklatka HD będzie już od czwartku 26.09. Kanał 786.
 0  
Podobno do końca roku ma się pojawić Nsport i że będzie raczej podpięty po paczkę Canal+ taką informacje tak mi powiedziano na CC..
 2  
tylko nie żygajcie mi tym facebookiem bo sam puszcze ''pawia''
 7  
mogli by też wkrótce dołączyć brakujące i sprzed kilku lat nowości programowe ;)
 1  
Człowieku nie wypisuj głupot bo Nsport nigdy nie zaświeci w upc taka jest umowa między upc a NC+ !!!
 3  
Podobno do końca roku ma się pojawić Nsport i że będzie raczej podpięty po paczkę Canal+ taką informacje tak mi powiedziano na CC..
Człowieku nie wypisuj głupot bo Nsport nigdy nie zaświeci w upc taka jest umowa między upc a NC+ !!!
 4  
Jeszcze mało tych kanałów beznadziejnych muzycznych?
Muzyki to się slucha przez Spotiffy/Deezer, bardziej wybredni używają płyt, lub formatu FLAC, zaś teledyski to Youtube i Vevo.
A nie jakieś ścierwo w telewizji puszczać...
 7  
@poltek, akurat tak jest, że jakiś czas temu pojawiły się głosy, zbliżone do UPC, iż nSport będzie, ale jest rozdźwięk: Albo kanały tematyczne nc+ zostaną usunięte z oferty UPC i pojawią się w postaci dodatkowego pakietu premium, a wraz z nimi nSport (tylko dla nowych abonentów UPC), albo nSport dołączy do pakietu CANAL+ (dla nowych abonentów pakietu NC+, lub tych, którzy zgodzą się... na nową cenę).
Zobaczymy jak to będzie. Dwie rzeczy są pewne:
- Nie ma szans na nSport w postawowej ofercie UPC
- Nie ma co liczyć, że nSport zostanie dodany wcześniej niż przed świętami, a prędzej w nowym roku, lub nigdy ;D
 4