Łukasz Szewczyk25.09.2014 (16:11)2 komentarze

"Defiance II", "Rake", "Hostages - zakładnicy" - serialowy październik w Canal+

W październiku abonenci pakietu Canal+ zobaczą trzy nowe seriale: od 18 października komediowy "Rake" z Gregiem Kinnearem, od 27 października produkcję science fiction "Defiance II", z kolei od 30 października serial sensacyjny "Hostages - Zakładnicy" z Toni Collette i Dylanem McDermottem.
"Defiance 2"
"Defiance II", który wystartuje w Canal+ Film w poniedziałek, 27 października o 20:00, to drugi, liczący 13 odcinków sezon serialu science fiction z niecierpliwością wyczekiwany przez fanów uniwersum, stworzonego na potrzeby serialu i gry MMORPG pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się w 2046 roku, na Ziemi radykalnie zmienionej w wyniku wojny z przybyłymi z innego układu słonecznego Votanami. Planetę zamieszkują różne, nieznane dotąd gatunki roślin i zwierząt oraz humanoidalne rasy. W drugim sezonie władzę w Defiance przejmuje Republika Ziemi, a miasto zyskuje nowego burmistrza. Do służby jako szeryf powraca Nolan (Grant Bowler), który sprowadza do miasta swoją adoptowaną córkę Irisę (Stephanie Leonidas), nieświadomy faktu, że przejął nad nią kontrolę iratjański bóg Irzu. Serial był nominowany za efekty specjalne do nagrody Emmy. W recenzjach krytycy doceniali jego zapierające dech w piersiach krajobrazy odmienionej Ziemi, dobrą obsadę, scenografię oraz bogate i ciekawe uniwersum stworzone wokół serialu i gry.
"Rake"
Z kolei "Rake" z Gregiem Kinnearem w roli głównej zadebiutuje 18 października o 14:00 w Canal+. Jest to serial o genialnym adwokacie, specjaliście od spraw beznadziejnych i najdziwniejszych, często pracującym dla niebezpiecznych klientów. Podejmuje się ich obrony, bo naprawdę wierzy w sprawiedliwość. Jest niepoprawnym optymistą, kobieciarzem i hedonistą, który najpierw mówi i działa, a dopiero później myśli. Nieustannie, choć bez większych sukcesów, walczy ze swoimi autodestrukcyjnymi popędami, takimi jak hazard i słabość do kobiet, która często skutkuje równoległymi związkami. Serial jest oparty na australijskiej, liczącej trzy sezony produkcji o tym samym tytule.

"Hostages - zakładnicy" / Fot. Canal+
W październiku Canal+ przygotował jeszcze jedną premierę serialową. "Hostages - Zakładnicy" (emisja od 30 października 2014, w każdy czwartek o 21:30) to wciągający serial sensacyjny o znakomitej chirurg, która zostaje wybrana do zoperowania prezydenta Stanów Zjednoczonych. Dzień przed zabiegiem ona i jej rodzina - mąż i dwójka nastoletnich dzieci - stają się zakładnikami terrorystów pod dowództwem byłego agenta FBI Ducana Carlisle'a, który żąda, by Ellen uśmierciła prezydenta. W dr. Sanders, która staje przed najtrudniejszym wyborem w życiu, wcieliła się Toni Collette, laureatka Złotego Globu i nagrody Emmy za tytułową rolę w serialu "Wszystkie wcielenia Tary", nominowana do Oscara za występ w "Szóstym zmyśle". Na planie "Hostages" jako przywódca porywaczy partneruje jej Dylan McDermott, z którym bohaterkę połączy nić porozumienia, a nawet fascynacji. McDermott, zdobywca Złotego Globu i Emmy za rolę w serialu "Kancelaria adwokacka", jest również znany z takich produkcji, jak "American Horror Story" i "Olimp w ogniu".

Komentarze (1 - 2 z 2)

ten koment jest dowodem na twoje upośledzenie umysłowe.
 6  
no i ejdżbijo jak zwykle pojechało równo po.....
 4