Łukasz Szewczyk16.10.2014 (14:38)2 komentarze

Superliga tenisa stołowego na antenie telewizji SportKlub

Już od 21 października fani tenisa stołowego w Polsce będą mieli możliwość śledzenia rozgrywek Superligi na antenie stacji SportKlub. Telewizja pokaże wybrane spotkania z każdej kolejki.
Konrad Kulpa / Fot. SportKlub
Konrad Kulpa / Fot. SportKlub
Współpraca ma na celu poszerzenie kanałów dotarcia do potencjalnych fanów tenisa stołowego oraz popularyzację stale zwiększającej swój poziom, czołowej ligi tenisa stołowego w Europie. Już w najbliższy wtorek w pierwszej zrealizowanej transmisji zaprezentują się zawodnicy z Kolpinga Frac Jarosław i TTS Polonia Bytom - oba zespoły to brązowi medaliści poprzedniego sezonu. W składzie Jarosławiam mistrz Europy w grze podwójnej Wang Zeng Yi oraz dwóch Białorusinów Evgueni Chtchetinine i Vitaly Nekhvedovich. Po stronie Bytomia zagrają m.in. Tomas Konecny i Jakub Kosowski.
To pierwsza umowa o współpracy pomiędzy Wschodzący Białystok Superligą a stacją SportKlub.
Mamy nadzieję, że duży zasięg jakim dysponuje stacja SportKlub w znaczący sposób przyczyni się do popularyzacji Superligi w Polsce. Z pełną świadomością wspólnie zakładamy wzajemną promocję kalendarza transmisji w nadchodzącym sezonie oraz realizację projektów reklamowo-marketingowych, które zapewnią właściwe dotarcie do odbiorcy - komentuje sfinalizowanie umów Dariusz Szumacher, prezes Polskiej Superligi Tenisa Stołowego
Rozpoczęcie transmisji w SportKlub nie oznacza wycofania się Superligi z projektu transmisji internetowych, który realizowany jest z powodzeniem od trzech lat. Nadal fani będą mogli na żywo oglądać dwa mecze w tygodniu na żywo na superliga.com.pl.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Brawo. Kolejne nabyte prawa po Lidze Portugalskiej. Widać, że stacja się rozwija i szuka wolnych praw telewizyjnych.
 5  
Będzie widać piłeczkę?
 17