Łukasz Szewczyk10.11.2014 (11:00)21 komentarzy

Ruszają Telekamery 2015. Gala na żywo w TVP2. Kto nominowany?

Rusza osiemnasta edycja plebiscytu TeleKamery, kolejna bez nominacji dla kanałów TV. Tym razem w 11 kategoriach widzowie mogą głosować na swoje ulubione programy, seriale oraz ulubionych aktorów i dziennikarzy. Głosowanie tylko za pomocą wiadomości SMS. Kto otrzymał nominację?
telekamery
W nowym wydaniu magazynu Tele Tydzień (w sprzedaży od 10 listopada 2014 roku) redakcja ogłosiła pełną listę nominowanych w plebiscycie Telekamery Tele Tygodnia 2015. W tegorocznej edycji można oddać głos na swoich ulubieńców w 11 kategoriach.
Głosowanie potrwa do 22 stycznia 2015 roku i odbywać się będzie wyłącznie za pomocą SMS-ów, dzięki którym czytelnicy Tele Tygodnia po raz kolejny będą mogli wesprzeć Dom Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie Telekamer Tele Tygodnia odbędzie się 9 lutego 2015 roku i będzie transmitowane przez program 2 TVP. Wyniki Plebiscytu zostaną opublikowane w 8. wydaniu Tele Tygodnia (w sprzedaży od 16 lutego 2015 r.).

W Plebiscycie nie biorą udziału stacje tematyczne, gdyż w tej kategorii redakcja sama przyzna statuetki za wybitne osiągnięcia telewizyjne w 2014 roku.

Telekamery 2015 - nominacje:

Aktorka:
1. Agnieszka Dygant
2. Joanna Kulig
3. Barbara Kurdej-Szatan
4. Joanna Moro
5. Małgorzata Socha
6. Danuta Stenka
7. Katarzyna Żak

Aktor:
1. Leszek Lichota
2. Antoni Pawlicki
3. Piotr Polk
4. Przemysław Sadowski
5. Michał Żebrowski

Serial:
1. O mnie się nie martw
2. Prawo Agaty
3. Przyjaciółki
4. Ranczo
5. Świat wg Kiepskich

Serial paradokumentalny:
1. Dlaczego ja?
2. Na sygnale
3. Szpital
4. Malanowski i partnerzy

Osobowość telewizyjna:
1. Szymon Hołownia i Marcin Prokop
2. Michał Olszański
3. Karol Strasburger
4. Tadeusz Sznuk
5. Ewa Wachowicz

Prezenter informacji:
1. Jarosław Gugała
2. Piotr Kraśko
3. Jarosław Kuźniar
4. Maciej Orłoś
5. Beata Tadla

Prezenter pogody:
1. Agnieszka Cegielska
2. Bartek Jędrzejak
3. Jarosław Kret
4. Marzena Sienkiewicz
5. Paulina Sykut

Komentator sportowy:
1. Przemysław Babiarz
2. Mateusz Borek
3. Jacek Laskowski
4. Wojciech Zawioła

Program rozrywkowy:
1. MasterChef
2. Rolnik szuka żony
3. Taniec z gwiazdami
4. The Voice of Poland

Juror:
1. Baron i Tomson
2. Agnieszka Chylińska
3. Edyta Górniak
4. Kora
5. Joanna Krupa

Muzyka:
1. Ewa Farna
2. Sylwia Grzeszczak
3. LemON
4. Margaret
5. Perfect

Komentarze (1 - 10 z 21)

I TVP prawie wszystko zgarnie,ot cały konkurs...
 16  
ROLNIK SZUKA ŻONY, SERIO??
 18  
Tylko Przemysław Sadowski i Danuta Stenka. Jak wygra drewniany Żebrowski i sztuczna Kurdej-Szatan to się załamię ;/
 3  
Zawsze w każdej kategorii było tyle samo nominowanych, a teraz w jednej 7 w drugiej 4. Zresztą ten plebiscyt i tak już zszedł na psy, skoro nawet paradokumenty nagradzają.
 4  
To nie plebiscyt zszedł na psy tylko telewizja.
 1  
moje typpy:

Katarzyna Żak,Michał Żebrowski,Przyjaciòłki,Dlaczego ja?,Eva Wachowicz,Jarosław Gugała,Paulina Sykut,Mateusz Borek,Taniec z gwiazdami,Kora,LemON

:o :o :o :o :o
 19  
Na sygnale to paradokument?
 32  
to to jest ta misja publiczna? czy wręczanie statuetek artystom jest misyjne? za czyje pieniądze jest ta gala i czy jeśli organizuje je podmiot prywatny to czy wykupił czas antenowy ?
 18  
Bardzo się ciesze że znowu będzie transmisja w TVP2. Tak powinno być zawsze.
 33  
Babiarz, Zawioła ?! za co ?! a gdzie Twarowski albo Wolski, Pełka ? niby najlepsi komentatorzy,a tu ich brak...
 7