Łukasz Szewczyk24.11.2014 (10:53)5 komentarzy

Grupa Onet.pl przejmuje NK.pl. Głównie dla gier

Grupa Onet.pl, będąca częścią Ringier Axel Springer Media AG, podpisała porozumienie z Excolimp Investemnts (firmą należącą do Rubylight Limited) dotyczące przejęcia NK. Proces przejęcia jest obecnie weryfikowany przez UOKiK.
Grupa Onet.pl przejmuje NK.pl. Głównie dla gier
Serwis NK.pl powstały w 2006 r. (kiedyś nasza-klasa.pl) jest jedną z największych platform oferujących gry i drugim co do wielkości serwisem społecznościowym w Polsce.
Obecnie NK.pl skupia miesięcznie ok. 5,2 mln użytkowników (Megapanel 09.2014) i jest jednocześnie jedną z czołowych platform z grami online w Polsce. Decydując się na przejęcie NK.pl, Grupa Onet.pl różnicuje i poszerza swoje portfolio. Do tej pory w ramach Onetu działały trzy dedykowane grom serwisy: gry.onet, gryonline.onet oraz grydlaniej.onet. Onet współpracuje z ponad 30 największymi producentami gier (w tym EA, Ubisoft, Wargaming) i oferuje ponad 100 gier.
Gry online i treści z tą tematyką związane są bardzo poszukiwane przez polskich internautów. Przejęcie NK.pl to świetna szansa, żeby poszerzyć nasze portfolio i czerpać korzyści z obecnego potencjału serwisu w kontekście gier i aplikacji rozrywkowych Robert Bednarski, CEO Grupy Onet.pl

Komentarze (1 - 5 z 5)

to NK jeszcze istnieje?
 40  
Dlaczego nie warto tworzyc projektow ktore maja dzialac na terenie Polski ?. Bo sa nisko wyceniane. Tak, wielu programistwo tworzy strony ktoe pozniej sprzedaje za grosze.
 8  
konsolidacja smieci trwa.
 9  
Jestem głodny!!!
 7  
Ciekawe kiedy przejmą Fejsa?
 4