Łukasz Szewczyk27.11.2014 (13:18)3 komentarze

Miss Supranational 2014 i 25-lecie Miss Polski na żywo w Polsacie. Wśród prowadzących Ibisz i Chajzer

Początek grudnia na antenie telewizji Polsat to wyjątkowy festiwal piękna. Słoneczna telewizja na żywo pokaże międzynarodowy konkurs Miss Supranational 2014 oraz jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej Polki podczas gali 25-lecie Miss Polski.
W piątek (5 grudnia 2014 roku) aż 82 kandydatki z całego świata starać się będą o tytuł najpiękniejszej w ramach międzynarodowego konkursu piękności Miss Supranational 2014. Z każdym rokiem popularność tej imprezy rośnie, co przekłada się na ilość uczestniczek. Wszystkie tegoroczne uczestniczki międzynarodowego konkursu Miss Supranational 2014 pobyt w Polsce rozpoczną w Białce Tatrzańskiej, gdzie odbędzie się oficjalna sesja do katalogu Miss Supranational. Następnie dziewczyny będą miały okazję poznać Małopolskę. Zwiedzą Kraków, Wieliczkę i Wadowice. Kolejnym punktem na mapie Miss Supranational 2014 będzie Łódź. Tam finalistki spędzą trzy dni - wezmą udział w sesji zdjęciowej oraz pokazach mody. Kandydatki z Polski mają już sukcesy w międzynarodowym konkursie piękności.
W 2011 roku koronę Miss Supranational zdobyła reprezentantka naszego kraju - Monika Lewczuk. A z kolei tytuł 2. wicemiss w 2009 roku otrzymała Klaudia Ungerman. Ponadto warto odnotować, że Anna Jamróz, Agnieszka Karasiewicz i Angelika Ogryzek znalazły się w Top 10 tego konkursu piękności. Finalistki wyborów Miss Supranational 2014 zaprezentują się w: strojach narodowych, sukniach wieczorowych oraz bikini. Zwyciężczyni koronę przekaże zeszłoroczna Miss Supranational - Mutya Johanna Datul z Filipin. Galę międzynarodowego konkursu piękności poprowadzą Maciej Dowbor i Ivan Podrez. Natomiast zespół LemON, żeńskie trio z Niemiec Elaiza i ukraińska piosenkarka Kamaliya uświetnią wieczór wyborów swoimi występami. Transmisja gali Miss Supranational 2014 w Polsacie 5 grudnia od godz. 20.05.

Gala Miss Supranational 2013 / Fot. Polsat
A już w niedzielę (7 grudnia) odbędzie się jubileuszowa gala 25-lecia Miss Polski z jedyną w tym roku koronacją najpiękniejszej Polki - Miss Polski 2014! Już po raz 25-ty najpiękniejszej Polce zostanie przyznana korona Miss Polski, a z okazji 25-lecia konkursu, w tegorocznej edycji wyjątkowo weźmie udział 25 dziewcząt ze wszystkich regionów naszego kraju. Istnieje zatem 25 możliwych zakończeń tego wyjątkowego wieczoru, ale tylko jedna z pięknych finalistek spełni swoje marzenia i zdobędzie koronę Miss Polski 2014. Wcześniej jednak zapowiada się wieczór pełen atrakcji.


Na widowiskowej scenie wystąpią wyjątkowej urody Polki w wieku od 18 do 24 lat, które walczyć będą o koronę Miss Polski. Ideą konkursu jest promocja urody polskich kobiet oraz poszczególnych regionów Polski. Co roku do konkursu Miss Polski zgłasza się kilka tysięcy kandydatek. Zgodnie z regulaminem konkursu, do ścisłego finału kwalifikują się 24 Polki, jednak w tym roku, aby podkreślić jubileusz prestiżowego konkursu piękności, do finału trafiło aż 25 pięknych Polek. Wśród nich jest także ta, która reprezentować będzie Polskę na największym i najsłynniejszym międzynarodowym konkursie piękności na świecie - Miss World 2015.

Tegoroczną galę zwieńczy koronacja Miss Polski 2014. Zanim to jednak nastąpi, to 25 finalistek wystąpi w pokazach kolekcji Łukasza Jemioła, Violi Piekut, Self Collection, Folk Design, Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej oraz Bizuu. Najpiękniejsze dziewczęta zaprezentują się na scenie m.in. w strojach inspirowanych folkiem, bikini, najpiękniejszych sukniach ślubnych oraz eleganckich kreacjach wieczorowych. Wyjątkowość wydarzenia podkreśli orkiestra Kukla Band, akompaniująca w trakcie pokazów. Natomiast występy: Marka Kaliszuka, zwycięzcy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym wspiął się na wyżyny wokalnego kunsztu i zachwycał fantastycznymi metamorfozami, Tomasza Szczepanika, twórcy i lidera zespołu Pectus, Piotra Cugowskiego, wokalisty grupy Bracia oraz Stanisława Karpiela Bułecki ze swoim zespołem Future Folk, uświetnią wieczór wyborów najpiękniejszej Polki.

Galę 25-lecia Miss Polski poprowadzą dwa wyjątkowe duety - Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer. Transmisja na antenie Polsatu w niedzielę, 7 grudnia 2014 roku, od godz. 20.05.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Mam nadzieję, że będzie w PPV za 50 zł :)
 0  
To Polsat pokaże nam trochę piękna. Ibisz i Chajzer jako prowadzący to powrót do starych dobrych czasów tych prezenterów. 'Idź na całość' itd.
 1  
Zygmunt Chajzer??? A to nazwisko spośród prowadzących mnie zaskoczyło... fajnie byłoby, jakby znów prowadził jakiś program w Polsacie.
 4