Łukasz Szewczyk28.11.2014 (15:46)8 komentarzy

Filmy VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej Cyfrowego Polsatu za pół ceny

VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa Cyfrowego Polsatu obchodzi 5 urodziny. Z tej okazji największa platforma satelitarna w Polsce przygotowała prezent dla swoich klientów. Tylko w niedzielę (30 listopada 2014 roku) można obejrzeć wszystkie filmy za pół ceny.
Cyfrowy Polsat Grafika
30 listopada 2009 roku Cyfrowy Polsat uruchomił swoją wypożyczalnię wideo na życzenie - VOD Domową Wypożyczalnię Filmową - działającą w oparciu o 15 kanałów satelitarnych udostępniających rotacyjnie filmy. W ciągu 5 lat usługa odnotowała ok. 3,5 mln wypożyczeń, proponując blisko 3 tys. tytułów z różnych gatunków filmowych. Łączny czas prezentacji wszystkich tytułów wyniósł 35 mln minut.
VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa jest sukcesywnie rozwijana - do 18 wzrosła liczba kanałów, na których udostępniana jest usługa, pojawiły się dwie osobne pozycje z propozycjami dla dorosłych, zwiększyła się liczba dostawców treści. Dziś z usługi można korzystać za pośrednictwem wszystkich dekoderów HD platformy na pozycjach 150-167 i 200-201 (audycje dla dorosłych). W trakcie miesiąca platforma udostępnia blisko 50 hitów filmowych i około 40 tytułów dla dorosłych.

Najmocniejsze tytuły
Spośród blisko 3 tysięcy różnych tytułów największą liczbę wypożyczeń odnotował "Zmierzch", ale także kolejne części kultowej sagi opowiadającej o przygodach Belli Swan i Edwarda Cullena znalazły się wśród najchętniej oglądanych propozycji ("Zmierzch: Księżyc W Nowiu", "Zmierzch: Przed świtem", "Zmierzch: Zaćmienie cz.1"). Bardzo dużą popularnością cieszyły się polskie komedie, takie jak "Ciacho" Patryka Vegi czy zwariowana "Kac Wawa", oraz kolejna odsłona francuskiego cyklu komediowego "Taxi 4". Wśród tytułów z najwyższymi wynikami znalazły się także dwa znakomite polskie tytuły - "Drogówka" Wojciecha Smarzowskiego i "Galerianki" Katarzyny Rosłaniec.

Urodzinowa promocja - filmy za pół ceny
W dniu jubileuszu VOD Domowa Wypożyczalnia Filmowa zaprasza swoich widzów na wyjątkowe seanse. Tylko w niedzielę, 30 listopada 2014 roku wszyscy fani kina będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji i wypożyczyć filmy za pół ceny. Wśród tytułów objętych 50% rabatem znajdują się liczne hity - od tych z pozytywnym ładunkiem dobrego humoru ("Zacznijmy od nowa", "Druhny", "Ciotka kontra mafia", "Facet (nie)potrzebny od zaraz") przez te wzruszające i skłaniające do przemyśleń ("Królowa kasyna", "Wypowiedzenie wojny", "The Rover", "Obietnica", "Ocalony") czy pełne akcji i efektów specjalnych ("Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia") aż po obrazy wywołujące gęsią skórkę ("Zrodzony w ogniu", "Non-stop", "Ja, Frankenstein", "Telefon od psychopaty", "Roman Barbarzyńca", "Sanktuarium"). Ponieważ niedziela sprzyja rodzinnym spotkaniom i celebrowaniu czasu wolnego, to w ofercie VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej nie może także zabraknąć kina familijnego i animowanej produkcji pt. "Sarila".

Komentarze (1 - 8 z 8)

te filmy w necie to już historia , a tu proponują odgrzewane kotlety za pół ceny !!!!!!!
darmo nie chcę oglądać takiego chłamu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
ogarnijcie się polsatowcy , co wy dajecie za starocie - pożal się boże !!!!!!!!!!!!
 1  
Puszczają tam samo padło i jeszcze chcą żeby im za to płacić i to nie małe pieniądze. Za te 5-10zł można wypożyczyć prawdziwą premierę a nie film z 2013 roku...
 1  
"Bardzo dużą popularnością cieszyły się polskie komedie, takie jak "Ciacho" Patryka Vegi czy zwariowana "Kac Wawa", oraz kolejna odsłona francuskiego cyklu komediowego "Taxi 4".

... to jakiś żart ? :)
Ktoś to wypożyczał ?
 3  
Przecież w CP nie ma VOD i nigdy nie było. To jest ppv i to w dodatku w koszmarnej jakości. Za takie pieniądze powinno być przynajmniej to ppv w jakości Polsatowskiego HD.
 3  
te filmy dawno w canal+ i hbo lecialy
 0  
Co za różnica czy VoD czy PPV... Ważne, że wygodnie się ogląda w dobrej jakości. Nie wszystko da się obejrzeć w kinie, więc taki opóźniony tryb dystrybucji, jaki oferuje cp, jest dla wielu wygodny.
 1  
3,5 mln wypożyczeń to konkretna kwota i widać polsat nadal inwestuje w swoją bibliotekę filmów. U konkurencji cicho i bardzo rzadko cokolwiek się pojawia w temacie promocji VOD.
 0  
3,5 mln wypożyczeń to dobry wynik. Usługa jest wygodna i tańsza niż chodzenie do kina, a nowości pojawiają się w sensowym czasie od premier. Tym bardziej, że CP dba i co miesiąc dorzuca nowe filmy do listy.
 0