Łukasz Szewczyk01.12.2014 (14:19)19

Płacisz abonament TVP? Otrzymasz darmowy dostęp do treści premium VOD

Telewizja Polska znalazła nowy sposób, by zachęcić Polaków do płacenia abonamentu. Jeszcze w tym miesiącu publiczny nadawca uruchomi nowy serwis VOD, z którego zasobów za darmo będą mogli korzystać osoby płacące abonament RTV.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 19)

Czyli jednak można :) skoro i tak płacimy miejmy coś z tego :D
 19  
Zapłać abonament, a obejrzysz na VoD nowe odcinki "Ojca Mateusza", "Na dobre i na złe" oraz podobne "hity" TVP. Już biegnę rzucić kasą...
 7  
to, że nie oglądasz tych seriali nie znaczy, że nie oglądają ich inni...
HodowcaZwierzatFuterkowyh 1.12.2014 (15:13:17)
 16  
A ci co legalnie są zwolnieni z opłat to pewnie dostępu nie dostaną.
 3  
A może jednak dla tych co płacą abo oddać pozostałe stacje TVP? TVP Sport, Seriale, HD? Wszak tam produkcje także opłacają abonenci.
 12  
Dla mnie żadna różnica czy sobie obejrzę "Ojca Mateusza" tydzień wcześniej czy tydzień później, i tak jest to raz na tydzień. A po 'premierze' telewizyjnej to jest już tyle powtórek że żadne VOD nie jest mi potrzebne, i z tych powtórek TVP nie zrezygnuje bo nie miałoby czym wypełnić swoich kanałów.
 3  
A można zwiększyć płacony abonament ?
Ale warunek - żadnych polskich seriali !
 3  
Co z kanałami typu TVP Sport i TVP Seriale i TVP HD w tv naziemnej ? Bo skoro jest abonament to nalezy wszystkie kanały udostepnic a nie tylko czesc gdzie i tak w przynajmniej 3 kanałach lecą powtórki.
 3  
A może jednak dla tych co płacą abo oddać pozostałe stacje TVP? TVP Sport, Seriale, HD? Wszak tam produkcje także opłacają abonenci.
Nie prawda te kanały utrzymują się z pieniędzy od platform i kablówek
 3  
W końcu coś pozytywnego dla płacących. A nie tylko świadomość, że utrzymują TVP wymigującym się cwaniakom. :P
 4