Łukasz Szewczyk04.12.2014 (17:31)9 komentarzy

Steven Seagal w nietypowej roli szeryfa na CI Polsat

W grudniowe czwartki na kanale kryminalnym CI Polsat można oglądać nową serię produkcji "Szeryf Steven Seagal", pokazujący sławnego znawcę sztuk walki i międzynarodową gwiazdę filmową w mniej znanej roli prawdziwego stróża prawa.
"Szeryf Steven Seagal"
Filmy Stevena Seagala zarobiły na całym świecie ponad 2 miliardy dolarów. To prawdziwy ekspert w dziedzinie sztuk walki, posiadacz czarnego pasa 7. stopnia w aikido. Obok Sylvestra Stallone i Arnolda Schwarzeneggera należy do największych gwiazd filmów akcji. Okazuje się jednak, że Steven Seagal jest bohaterem nie tylko w kinie. Od ponad 20 lat pracuje też jako zastępca szeryfa. W ramach tych zajęć patroluje miasto, jest także strzelcem wyborowym, który współpracuje z oddziałami antyterrorystycznymi i szkoli lokalnych policjantów w strzelaniu oraz walce wręcz.
Choć do niedawna aktor nie nagłaśniał swej pracy, od kilkudziesięciu lat regularnie jeździł na patrole i prowadził poważne sprawy kryminalne. W każdym 30-minutowym odcinku widzowie mają okazję zobaczyć, jak Seagal i jego starannie dobrany zespół walczą z przestępczością.

• Odc. 1 - "Narkotykowi wojownicy" (czwartek, 4 grudnia, godz. 22:00)
Steven Seagal i jego nowy zespół z biura szeryfa okręgu Maricopa tropi na pustyni pół tony narkotyków przemycanych z Meksyku. Później: Seagal wraz z antyterrorystami musi interweniować w nieudanej prowokacji policyjnej.

• Odc. 2 - "Wymierzyć sprawiedliwość" (czwartek, 4 grudnia, godz. 22:30)
Tym razem Seagal i jego zespół zajmują się sprawą policjanta oskarżonego o przejechanie kolegi. W trakcie tego zatrzymują ruch na ulicy, gdy samozwańczy pastor tropi handlarzy kokainą.

• Odc. 3 - "Gliniarze i przestępcy" (czwartek, 11 grudnia, godz. 22:00)
Aresztowanie przestępcy w domu to duże wyzwanie, gdy ten ani myśli wyjść, dlatego Seagal i jego ludzie najpierw muszą podstępnie wywabić sprawcę podejrzanego o przemoc domową. Później: Seagal udziela zespołowi lekcji aktorstwa w ramach przygotowań do interwencji w sporze między matką a córką, który nieomal kończy się tragicznie.

• Odc. 4 - "Nad granicą" (czwartek, 11 grudnia, godz. 22:30)
Po wypadzie na pustynię w ciągu dnia, by zbadać przemytnicze szlaki, Seagal i jego zespół otrzymują wezwanie do podejrzanego domu, w którym jakoby przetrzymywani są jako zakładnicy nielegalni imigranci. Później: interwencja zespołu w operacji przeciwko przemytnikom narkotyków w dolinie Vekol przynosi zaskakujące rezultaty.

• Odc. 5 - "Ostrze noża" (czwartek, 18 grudnia, godz. 22:00)
Wręczanie sądowych wezwań bywa niebezpieczne. Ekipa pomaga mniejszej agencji w zatrzymaniu agresywnego domniemanego gwałciciela. W ramach przygotowań do następnej akcji tego rodzaju Seagal udziela swym ludziom lekcji sztuk walki, której nigdy nie zapomną.

• Odc. 6 - "Sekrety starożytnych" (czwartek, 18 grudnia, godz. 22:30)
Seagal przywołuje mądrość Sun Tzu, gdy trzeba zatrzymać potencjalnie uzbrojonego podejrzanego i podjąć pertraktacje w dramatycznej sytuacji, która może się przerodzić w chaos.

• Odc. 7 - "Krew na piasku" (czwartek, 25 grudnia, godz. 22:00)
Seagal i jego zespół dokonują nalotu na dom wielokrotnie notowanego członka kartelu, który tym razem jest podejrzany o nielegalną hodowlę kogutów do walki.

• Odc. 8 - "Mistrz i uczeń" (czwartek, 25 grudnia, godz. 22:30)
Seagal odświeża kontakt z synem starego przyjaciela, który rozpoczął karierę w mieszanych sztukach walki i znalazł się na rozdrożu. A na ulicach zespół próbuje zatrzymać parę poszukiwaną za fałszowanie recept.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Ile to już razy. Odgrzewane kotlety!!!
 4  
Największe drewno aktorskie wszechczasów
 1  
@Steven Seagal, skoncz wac pan, wstydu oszczedz... To samo tyczy sie @Van Damme. Cieszkie wypoty czuje...
 2  
świetny aktor ! filmy z jego udziałem z lat 90 - tych to bardzo dobre kino akcji !!!
 2  
@Steven Seagal, skoncz wac pan, wstydu oszczedz... To samo tyczy sie @Van Damme. Cieszkie wypoty czuje...
ty wiejski buraku czujesz obornik w chlewie , spadaj do chlewa wieśniaku.
 2  
CI Polsat - lubię ten kanał. Może nie należy do moich podstawowych w CP, ale od czasu do czasu coś się tam obejrzy. W końcu zbrodnia to bardzo pasjonujący kawałek dorobku ludzkości.
 1  
Mnie akurat bardzo "siedzi" tematyka kanału CI polsat, dlatego dość często zdarza mi się go oglądać. Seagal faktycznie kojarzy mi się głównie z filmami akcji - lata 90 :D
 0  
CI Polsat zdarza mi się oglądać, jest całkiem niezły. Coś mi się obiło o uszy, że z tej paczki kanałów jeszcze dwa nowe mają zasilić ramówkę CP, bodajże Lifetime i H2 HD.
 0  
Putinowy dupowłaz . feee
 0