Łukasz Szewczyk07.12.2014 (21:57)1 komentarz

Koncert "Serce dla dzieci" w TVP1

15 grudnia 2014 roku telewizyjna Jedynka będzie transmitowała koncert charytatywny "Serce dla dzieci". Tym razem gwiazdy będą zbierać pieniądze na pomoc dzieciom, które dotknęła rzadko spotykana choroba, niepełnosprawność lub trudna sytuacja życiowa
Podczas koncertu, który poprowadzą: Agata Młynarska i Krzysztof Ziemiec, zbierane będą fundusze na pokrycie niezbędnych potrzeb związanych z leczeniem, codziennym funkcjonowaniem i rozwojem ośmiorga podopiecznych Fundacji Faktu.
Każde z potrzebujących dzieci będzie wspierał artysta-ambasador - dobrocią, talentem i swoją obecnością w programie. Widzowie będą mogli pomóc dzieciom, dzwoniąc na podany podczas koncertu numer telefonu lub wysyłając sms-a. Ambasadorzy zaśpiewają swoje największe przeboje, natomiast na początku oraz w oczekiwaniu na finansowe podsumowanie koncertu wystąpi Zespół Pectus.

Artyści wystąpią na scenie, jak również pojawią się w przygotowanych wcześniej mini - reportażach i spotach z udziałem podopiecznych: Robert Janowski z Kubą Potkańskim (potrzeba 17 tys. zł na wózek, ortezy i komputer z oprzyrządowaniem), Zbigniew Wodecki z Kamilem Pochopiniem (47 tys. zł na protezę), Olga Bończyk z Anią Gabriel (22 tys. zł na asystor kaszlu), Anna Wyszkoni z Małgosią Pilińską (25 tys. zł na przystawkę do wózka z napędem ręcznym i wspomaganiem elektrycznym), Bracia Cugowscy z Bartoszem Sopatą (34,5 tys. zł na specjalny chodzik do stymulacji ruchu i korekty postawy oraz dofinansowanie do wózka), Perfect z Mariuszem Szcześnikiem (10 tys. zł na wózek, inhalator, nawilżacz), Patrycja Markowska z Michałem Matulką (10 tys. zł na pół roku intensywnej rehabilitacji) oraz Margaret z Adrianem Rypińskim (12 tys. zł na całoroczną opiekę medyczną).

Koncert "Serce dla dzieci" na antenie TVP1 - 15 grudnia 2014 roku od godziny 20.30.

Komentarze (1 - 1 z 1)

We Francji Kamil dostałby protezę z francuskiej Kasy chorych!!! Za darmo. W Polsce gdzie tzw. "elity polityczne" kradną ile wlezie chore i słabe państwo bezwstydnie prosi o sfinansowanie protezy dla Kamila przez wrażliwych na krzywdę widzów TVP1. Ale wyciąga lepką, złodziejską łapkę. Wysyłajcie SMS-y po 3,69zł. Z waszej dobroczynności 0,69zł idzie do dziurawego budżetu w formie podatku VAT!!!. A jak się kwota już uzbiera, to przy zakupie protezy do budżetu pójdzie następne 23%!!! Czujecie??? Lepiej zdobyć adres i doręczyć deklarowaną kwotę bezpośrednio Kamilowi. Krzysztof Ziemiec powiedział otwierając koncert, że każda złotówka trafi do potrzebujących. Ciekawe kogo miał na myśli??? hahaha.
 0