Łukasz Szewczyk08.12.2014 (11:18)1 komentarz

"Nierandkowalni", "Californication VII" - styczeń w Comedy Central

W nowym roku w widzowie Comedy Central poznają dalsze losy ulubionego terapeuty w kontynuacji piątego sezonu "Jednego gniewnego Charliego". Do ramówki trafi także nowy sezon "Californication" oraz nowy serial "Nierandkowalni".
Już 25 stycznia na kanale Comedy Central rusza siódmy, ostatni sezon kultowego serialu "Californication". Główny bohater, ekscentryczny pisarz nadal będzie próbował zachować zimną krew wobec natłoku problemów z kochankami, pracą, dorastającą córką i byłą dziewczyną oraz używkami. W siódmym sezonie wielokrotnie nominowanego do nagród Emmy i Złotych Globów serialu, Hank Moody musi uporać się z problemami rodzinnymi. Becca wyjechała, Karen nie chce go w swoim życiu. Aby udowodnić jej, że dojrzał, próbuje znaleźć normalną, stalą pracę. Już prawie się udaje, gdy na swojej drodze spotyka młodego mężczyznę Levona, który wyjawia mu szokującą prawdę, która wprowadzi sporo zmian i zamieszania... W najnowszym sezonie jak zawsze nie zabraknie gościnnie występujących gwiazd. Tym razem zobaczymy m.in. Michaela Imperioli, Heather Graham, Mary Lynn Rajskub, Mercedes Masohn oraz Rogera Howartha.
4 stycznie na antenie Comedy Central ruszy emisja nowego serialu "Nierandkowalni". Bohaterami są Danny i Justin, dwóch kumpli, których łączy jedna umiejętność - kompletnie nie potrafią podrywać dziewczyn. Do sukcesu zawsze czegoś ciut zabraknie... Danny Burton to pewny siebie, atrakcyjny 29-letni mężczyzna, który pewnego dnia postanawia pomóc swojemu nowemu współlokatorowi Justinowi w nawiązywaniu relacji z płcią przeciwną. Justin bez większego powodzenia prowadzi bar na przedmieściach, ma skłonności do rozdrabiania się i dosyć dziwną paczkę przyjaciół. Danny przedstawia chłopaków swojej siostrze Leslie, świeżo upieczonej rozwódce, która momentalnie znajduje z nimi wspólny język. Doskonałej fabuły i przekomicznych dialogów możemy być pewni - za produkcję odpowiedzialni są Adam Sztykiel oraz Bill Lawrence.

Widzowie będą mogli oglądać także nowe odcinki komediowego serialu "Jeden gniewny Charlie", który opowiada o przygodach Charliego Goodsona, psychologa specjalizującego się w terapiach pozwalających tłumić gniew. W swoim domu prowadzi terapię dla czwórki pacjentów: Patricka, Nolana, Eda i Lacey. Pacjenci nie należą do najłatwiejszych, a on sam niestety, dość często ma problemy z pohamowaniem złych emocji, co wielokrotnie doprowadza do komicznych zwrotów akcji. W styczniu na kanale Comedy Central zobaczymy dalszy ciąg przygód ekscentrycznego i niekonwencjonalnego terapeuty. Co tym razem spotka głównego bohatera? Kim okaże się jego kolejna kochanka? Czy ponownie uda się uniknąć kłopotów?

Komentarze (1 - 1 z 1)

Kiedy wreszcie w CC będzie do wyboru oryginalna ścieżka językowa?
 6