Łukasz Szewczyk15.12.2014 (19:51)3 komentarze

Ukraiński serial kryminalny "Tropiciel" premierowo w TV Puls

W niedzielę (11 stycznia 2015 roku) TV Puls rozpocznie emisję nowego serialu kryminalnego "Tropiciel". Będzie to premiera tej produkcji w polskiej telewizji.
Serial "Tropiciel"
Głównym bohaterem serialu "Tropiciel" ("The Sniffer"/"Нюхач") jest obdarzony niezwykłych węchem konsultant policyjny, który pomaga swojemu przyjacielowi Victorowi, pracownikowi biura śledczego, w rozwiązywaniu najtrudniejszych zagadek kryminalnych. Ekscentryczny bohater dzięki swojemu niezwykłemu zmysłowi potrafi dowiedzieć się niemal wszystkiego na temat podejrzanego, wyczuć obecność ładunku wybuchowego, dowiedzieć się do kogo należą narkotyki i rozpoznać czy dzieło sztuki jest podróbką. Ukraińska krytyka pisze, że Tropiciel jest skrzyżowaniem znanych serialowych postaci Sherlocka Holmesa z Dr. Housem.
"Tropiciel" to ośmioodcinkowy, ukraiński serial z 2013 roku, którego akcja rozgrywa się w Kijowie. W rolę Tropiciela wciela się urodzony w Estonii Kirill Käro. Serial okazał się sukcesem nie tylko na Ukrainie, ale i w Rosji, dlatego podjęto decyzję o produkcji drugiego sezonu. Serial kupili już m.in. Francuzi i Finowie, a zainteresowane produkcją są m.in. takie kraje, jak Niemcy, Włochy, Hiszpania, Portugalia i Japonia. TV Puls wyemituje cały pierwszy sezon, po dwa premierowe odcinki w każdą niedzielę. W 2014 roku "Tropiciel" zdobył nagrodę intermedia-globe-Gold na WorldMediaFestival w Hamburgu.

Premiera serialu "Tropiciel" na antenie TV Puls 11 stycznia 2015 roku (niedziela) o godzinie 21.55. Emisja kolejnych odcinków w niedziele około godziny 22.00.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Nie wiem czy nie dobrze ale skojarzyło mi się z serialem Gliniarz z Dżungli.
 0  
O matko, irytuje mnie takie przekonanie i jednocześnie nazywanie każdego Ukraińca banderowcem co jest nie prawdą, bo nie wszyscy są banderowcami jak się tym polskim obłudnikom i ukrainofobom wydaje. Nie róbmy z obcych narodów (szczególnie sąsiednich) wrogów. Prawda jest taka że my niestety nie potrafimy szanować obcych co dla mnie jest wstydliwe i żenujące. Kto uczy Polaków skrajnej nienawiści do obcych i plucia na nich jadem? Odpowiedź jest prosta: katoprawica i narodowcy. Jak widzę te nienawistne i wrogie komentarze to wstydzę się co raz bardziej za mój naród że nienawidzi tego co obce, a powinniśmy być otwarci na świat, bo mnie już zaczyna boleć to nietolerancyjne podejście do świata! Normalnie wstyd!
Adijas1992 (usunięte konto #23716) 16.12.2014 (11:42:29)
 5  
Wszyscy na Zachodzie chca kupic ten ukrainski serial a dlaczego ojca Mateusza nikt niechce kupic. On przeciez tez tropiciel.. :)
 1