Łukasz Szewczyk22.12.2014 (11:50)3 komentarze

Seriale, reality-show i sylwestrowa lista przebojów - święta z VIVA Polska

Jakie będą święta z VIVA Polska?. Od 24 do 26 grudnia widzowie będą mogli zobaczyć maratony z najlepszymi serialami i programami reality, a 31 grudnia na ekranie zagości muzyka.
Seriale, reality-show i sylwestrowa lista przebojów - święta z VIVA Polska
W każdy świąteczny dzień od godz. 11:50 do późnego wieczora widzowie będą mogli przypomnieć sobie przygody Bilguuna, który sprawdzi gościnność Polaków w "Puk, puk to my", a także odwiedzi gwiazdy w ich domach w programie "Spanie z gwiazdami". Dodatkowo VIVA proponuje przypomnieć sobie przygody paczki bogatych przyjaciół z serialu "Miłość na bogato", zobaczyć jak wygląda życie Natali Siwiec w reality-show "Enjoy the veiw <3 Natalia" oraz zajrzeć na rajską wyspę w "Ex na plaży".
To jednak nie koniec. W Sylwestra od godz. 15:00 czeka wszystkich kilkanaście godzin najlepszej muzyki, w kolejnym wydaniu notowania "1500sto900". czyli listy hitów wszechczasów. Już teraz widzowie mogą decydować, które teledyski zostaną puszczone tego dnia. Wystarczy wejść na stronę viva-tv.pl i zagłosować na swoje ulubione piosenki. Z tysiąca numerów zostanie wybranych dziewięćdziesiąt , przy których będzie można bawić się do późnych godzin nocnych.

Komentarze (1 - 3 z 3)

"W Sylwestra od godz. 15:00 czeka wszystkich kilkanaście godzin najlepszej muzyki, w kolejnym wydaniu notowania "1500sto900". czyli listy hitów wszechczasów."

VIVA Polska puszcza jeszcze jakieś teledyski ?
To pewnie tylko z okazji Sylwestra. :)
 17  
Ten kanal upadl na ryj. W dodatku Kanal, to najlepsze okreslenie tego co tam emituja ;)
 18  
Niemiecka VIVA, mimo, że też puszcza sporo reality, bije naszą na łeb pod względem jakości, a nawet emitowanych tam klipów.
 8