Łukasz Szewczyk27.12.2014 (11:27)5 komentarzy

Grupa TVN rezygnuje z TVN Sportive?

Wiele wskazuje na to, że Grupa TVN na razie rezygnuje z planów uruchomienia sportowo-lifestylowego kanału TVN Sportive.
TVN wszędzie
Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Grupa TVN stara się o koncesję dla trzech nowych kanałów: serialowego TVN Fabuła, TVN Sportive do osób aktywnie spędzających czas wolny oraz międzynarodowego TVN International Extra.
Okazuje się jednak, że nadawca już rezygnuje z pierwszych projektów. Z informacji Presserwisu wynika, że Grupa TVN wystąpiła do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o zawieszenie postępowania w sprawie przyznania koncesji satelitarnej na kanał TVN Sportive. Na koncesję dla pozostałych kanałów Grupa TVN wciąż czeka.
Presserwis

Komentarze (1 - 5 z 5)

No i bardzo dobrze,co by tam mieli niby nadawać?Wystarczy,że Polsat raczy nas badziewnymi kanałami na których wszędzie leci to samo,więcej nie trzeba.
 33  
1-transporder wykupią na którym mogą nadawać 6-8 kanałów , dadzą kanały z przeżyjmy to jeszcze raz ! i to nie dlatego że dbają o klienta ale żeby mieli gdzie reklamy ulokować , kablówki wykupią i się chwalą że mają 290 kanałów , a ty płać po 350 zł i niema na co patrzeć , i jak się nie po piracisz i na dysku zapasu nie zrobisz to kicha nic tylko całe święta żrać i chlać ! ......Szczęśliwego Nowego Roku....
Treść edytowana 2 razy (ostatnio 27 grudnia 2014 o 13:50:59 przez knopiczka).
 6  
a może zawieszają sportive bo odkupią orange sport wtedy nowa koncesja nie będzie potrzebna a jedynie wniosek o zmianę nazwy
 1  
kto każe Tobie kupować?
Masz telewizję naziemną za darmo. Jak chcesz coś więcej - płać ale nie narzekaj, bo z pistoletem przy skroni nikt Ciebie nie zmusza do podpisywania umowy.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 27.12.2014 (17:58:42)
 4  
Ja mam w doopie TVN Sportive, bo czekam na TVN Buła. To bedzie krva kanal! :D
 3