Łukasz Szewczyk27.12.2014 (11:41)8 komentarzy

Animal Planet HD pozostanie w Polsce

Dobra informacja dla sympatyków kanału Animal Planet. Mimo, że wkrótce Animal Planet w wersji SD zostanie przemianowany w Discovery Life, to kanał Animal Planet w wersji HD nie zniknie z rynku.
Animal Planet
Jak już informowaliśmy, od 1 lutego 2015 roku kanał Animal Planet zmieni nazwę na Discovery Life. Na chwilę obecną jedynie, że zmiana ma spowodować m.in. poszerzenie "charakterystyki gatunkowej kanału" oraz wprowadzenie nowych treści.
Nie oznacza to jednak, że marka Animal Planet znika z rynku. Jak zapewnia nadawca, zmiana dotyczy wyłącznie kanały Animal Planet wersji SD, natomiast kanał Animal Planet HD pozostaje w Polsce. Przypomnijmy, że Animal Planet HD dostępny jest w ofertach operatorów płatnej telewizji, a jego ramówka różni się od kanału Anima Planet w wersji SD.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Dobrze
 7  
Zapewne obawiają się odejść klientów od platform, w których Animal Planet jest kanałem gwarantowanym zestawie programów.
 6  
gdzie ta k**** dobra wiadomość ja i tak nie będę miał animal planet bo mam kiepską k**** kablówkę multimedia polska
 6  
Animal Planet Masz w pakiecie HD w MMP.
 2  
gdzie ta k**** dobra wiadomość ja i tak nie będę miał animal planet bo mam kiepską k**** kablówkę multimedia polska
To wypowiedz umowę,w zamian za odstąpienie od tego zamiaru na pewno zaoferują ci coś ciekawego jako rekompensatę za wyłączenie twojego "ulubionego kanału"
 4  
Ufff
 2  
Dobra informacja?
Własnie mi zniknął Animal Planet, a zamiast tego leci mega szajs pt. Discovery Life...
 3  
Kiedyś było prawdziwe Discovery. Teraz właściciele stacji powinni zmienić nazwę na Syf TV
 2