Łukasz Szewczyk30.12.2014 (18:31)6 komentarzy

Sylwester w telewizjach muzycznych: Koncerty, specjalne listy i pasma

Specjalne pasma programowe i notowania list przebojów, koncerty z muzyką disco-polo oraz muzyczne podsumowania mijającego roku - takie będą sylwestrowe wieczory na antenach telewizji muzycznych.
Sylwester - sztuczne ognie
"Sylwestrowe granie w Polo TV" na antenie najpopularniejszego kanału muzycznego w Polsce rozpocznie się już o godzinie 14.30. Natomiast od godziny 20.00 rozpocznie się czterogodzinny koncert "Sylwester w Polo TV". Wśród wykonawców pojawią się takie gwiazdy jak: Akcent, Boys, Weekend, Classic, D-Bomb, Exaited, After Party, MIG, Mejk, Power Play, Basta, Etna, CamaSutra, Extazy oraz wielu innych. Na scenie pojawią się także przepiękna Elena oraz elektryzujący damską część widowni uroczy Mario Bischin.
Eska TV
Eska TV
Najgorętsza noc sylwestrowa na antenie Eska TV upłynie przy największych hitach mijającego roku. Notowania "Gorąca 100" na antenie stacji rozpocznie się o godzinie 16.00 i potrwa do północy. Program poprowadzą dla Was Ola Kot, Adrian Harasim, Janek Pirowski oraz Jankes. Powtórka programu w Nowy Rok od godziny 09.00.

4Fun.TV
4Fun.TV
Specjalny program przygotowała także telewizja 4Fun.TV. Już o godzinie 18.00 rozpocznie się "4Fun.TV 2015 Party" (od godz. 19.00 bez reklam). W ostatni wieczór 2014 roku widzowie 4Fun.TV będą mieli okazję bawić się zarówno do hitów najbardziej popularnych od lat artystów, jak i spektakularnych odkryć tego roku. Sylwestrowa zabawa z 4Fun.TV potrwa aż do 5 rano.

Natomiast w Nowy Rok, od godziny 14.00, na widzów czeka osiem godzin relaksu z programem "Top 100 2014", w którym będzie można zobaczyć największe hity minionego roku.

Kino Polska Muzyka
Kino Polska Muzyka
Dla widzów lubiących polską muzykę specjalne propozycje przygotowała telewizja Kino Polska Muzyka. Sylwestrową zabawę Kino Polska Muzyka zaczyna już od godz. 16:00 podsumowaniem roku w programie "40 Największych Hitów 2014" (powtórka programu w Nowy Rok od godz. 13.00). Natomiast od godz. 19:00 do rana będzie trwała zabawa przy specjalnym wydaniu "Prywatki", w której zabrzmią takie hity jak "Nasze rendez vous", "Zatańczysz ze mną jeszcze raz", "Daj mi tę noc" czy "Baśka" Wilków.

Stars TV
Stars TV
Osoby, które chcą bawić się przy hitach lat 60-tych, 70-tych, 80-tych i 90-tych powinny włączyć Stars.TV. Stacja będzie wprowadzała widzów w sylwestrowy klimat już od godziny 12.00 wydłużonym pasmem "Best Party". Natomiast od godziny 18.00 rozpocznie się emisja notowania "Top 100 Party Hits", czyli listy stu najlepszych imprezowych hitów. Co ważne, od godz. 20.00 taneczne hity będą nadawane bez przerw reklamowych.

W Nowy Rok telewizja Stars.TV przygotowała także specjalny program "Best Decision Special: Joe Cocker" (od godz. 20.00), w którym przypomni największe hity wokalisty, który odszedł od nas kilka dni przed świętami. Dodatkowo od 13.00 będzie nadawania powtórka listy "Top 100 Party Hits".

Vox Music TV
Vox Music TV
Muzyczna telewizja Vox Music TV dla widzów przygotowała czterogodzinny "Koncert sylwestrowy", który rozpocznie się już o godzinie 20.00. Na scenie wystąpią największe gwiazdy muzyki dance SNAP, Milano, Fun Factory, Papa D, Classic, Captain Jack, Czadoman, After-Party, B-QLL, Boys i Power Play

VIVA Polska
VIVA Polska
W Sylwestra o muzyce nie zapomina także VIVA Polska. Od godziny 15.00 na antenie stacji rozpocznie się doroczne notowanie "1500sto900", czyli listy hitów wszechczasów. Lista powstaje w wyniku głosowania widzów. Z tysiąca numerów zostanie wybranych dziewięćdziesiąt , przy których będzie można bawić się do późnych godzin nocnych.

Specjalny program przygotowała także telewizja MTV Live HD. Już od godziny 19.00 rozpocznie się kilkunastogodzinne pasmo "Non-stop New Year's Party!". Wcześniej, bo od godz. 17.00, rozpocznie się "Top 20 Superstar Djs", czyli lista wypełniona tanecznymi przebojami.

Polsat Disco Polo Music
Polsat Disco Polo Music
Taneczna zabawa na antenie Disco Polo Music rozpocznie się o godzinie 21.00 specjalnym pasmem "Rozkręcamy imprezę - Sylwester 2014". Wcześniej, bo od godziny 15.00, stacja przypomni tegoroczny festiwal "Disco pod Gwiazdami" podczas którego swoje największe przeboje zaprezentowali wykonawcy muzyki pop, disco i eurodance.

iTV - jesień 2013
iTV - jesień 2013
Specjalny program przygotowała także taneczna telewizja iTV. Już od godziny 17.00 rozpocznie się sylwestrowe "Top Hits 2014", natomiast od godziny 21.00 pasma "Sylwester z iTV".

W ostatni wieczór 2014 roku także telewizja VH1 zaprosi widzów do zabawy w rytmie popularnych przebojów. Specjalne pasmo "Sylwester z VH1" rozpocznie się od godziny 20.00 i potrwa do białego rana.

TVP Rozrywka
TVP Rozrywka
Z kolei o godzinie 22.30 na antenie TVP Rozrywka rozpocznie się "Sylwestrowa Wideoteka dorosłego człowieka". W programie Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk zaprezentują widzom największe polskie i światowe przeboje taneczne. W programie także telefoniczne rozmowy z gwiazdami oraz niespodzianki odnalezione w archiwum Telewizji Polskiej.

TVS
TVS
Specjalne, sylwestrowe pasmo muzyczne przygotowała także telewizja TVS, która od godziny 20.30 przypomni widzom "Śląską Galę Biesiadną". Dodatkowo widzowie będą mieli okazję, przy akompaniamencie ulubionych przebojów, przywitać 2015 rok włączając "Studio Sylwestrowe TVS" o godzinie 23:50. Program poprowadzą: Nina Nocoń, Patrycja Tomaszczyk-Kindla, Adam Giza i Mirosław Riedel.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Od kiedy TVP rozrywka i TVS to kanały muzyczne?
 10  
A u nas będzie,,piżama party z tv"
 1  
Zaskoczyła mnie ramówka Polo TV i Vox Music TV. Ale z tego co słyszałem to oba imprezy będą pokazywane z puszki. Oglądałem koncert sylwestrowy 2013 w POLO TV. Był to strasznie sztuczny koncert. Ale skoro go nagrywają w środek listopada to co się dziwić.
 2  
Od kiedy Viva to stacja muzyczna? Tej stacji juz dziekujemy.
 0  
Wodka sie bedzie lala, bedzie PoloTV na caly zycher! A do tego dzis niepotrzeba nawet satelity, a nc+ to juz w ogole. Wszystko za free z druta! Kurna, jaka to Polska zrobila sie nowoczesna i swiatowa! :D
 2  
Ja jako typowy abonent nc+ spędze sylwestra przed telewizorem i będę oglądał powtórki meczów na canal+
 0