Łukasz Szewczyk08.01.2015 (12:11)21

Discovery Life od lutego w Polsce. W ramówce m.in. filmy i seriale

Koncern Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East & Africa oficjalnie zapowiedział, od 1 lutego 2015 roku, zmianę formuły i nazwy kanału Animal Planet na Discovery Life. Na rynku nadal dostępny będzie Animal Planet HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 21)

@fullpakiet, czy tutaj ktos napisal z jakiej platformy korzysta ?
Wyszedl z ciebie zwykly polaczek z zascianka - buraczek cebulaczek ;)
wstyd panie, wstyd !!!
 8  
Kanały Discovery to zgroza i kompromitacja.
Już dawno z ulubionych je wykasowałem.
Natomiast Planete+ jest OK.
BBC Knowledge też.
Polsat Viasat History też jest dobry.
 8  
Planete+ jest beznadziejny. Wole dokumenty z TV6. Fokus TV czy NGC. Viasat Nature HD/History HD zadna platforma go nie ma.
 3  
A reklam będziecie mieli tyle samo, co przed zmianą ...? - bo nie wiem, czy znajdę czas was oglądać, bo nie chce mi się aż tak często co 10 minut sikać i robić sobie kawy.
 5  
Zgadzam się z przedmówcami, kiedyś mogłem oglądać Discovery cały dzień, a teraz nawet przez 5 minut ciężko coś ciekawego znaleźć.
 8  
Mam do was pytanie, skad sie wziela ta cala mania emisji programow typu smieciarze, wojny magazynowe. Czy tutaj chodzi o koszty nagrywania czy tez o pop-kulture i zywienie sie tanimi programami ?. Chyba na fejsie napisze do kanalu History ;) moze odpowiedza.
 9  
Czyli będzie równocześnie Discovery Life SD i Animal Planet HD? Jak się ten pierwszy przyjmie wkrótce to samo będzie w hd? Natomiast zupełnie nie rozumiem czemu ma to służyć - optymalizacja kosztów to raczej nie jest. :) No chyba, że Discovery Life miałby trafić do NTC ... kanału lifestylowego tam jeszcze chyba nie ma.
 1  
Dobrze że jest NAT GEWO WILD!
 3  
autor tekstu zapomniał dodać że większość czasu na discovery ;life emitowane będą wojny magazynowe, aukcje itp
 1  
Co się dzieje z tak ciekawymi kanałami - coraz gorsza zawartość programowa Discovery oraz National Geographic - niedługo nie będzie co oglądać. Teraz zapewne popsują i zniszczą jeszcze kanał Discovery Historia.
To już wolę oglądać TVP Historia, a kiedyś często oglądałem Discovery World - programy historyczne. Akurat Discovery Historia nie mogę niestety oglądać - kanał niedostępny w sieci Vectra.
 1