Łukasz Szewczyk09.01.2015 (0:05)33

1 Liga od nowego sezonu w Polsacie Sport

Kibice 1 Ligi piłkarskiej mogą spać spokojnie. Wiele wskazuje na to, że od nowego sezonu rozgrywki będą obecne na sportowych antenach Grupy Polsat. Obecnie prawa posiada Orange Sport.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 33)

oferta konkurencyjna dla canal+sport, polsat sport rośnie w siłę
 1  
Zastanawia mnie czemu pod wszystkimi artykułami dotyczącymi WOŚP-u wycięta jest możliwość komentowania...
 7  
Moderatorze, ja rozumiem wolność słowa ale to co ten człowiek (polszmat to syf) wypisuje to się powinno usuwać a nie ukrywać.
 4  
najprawdopodobniej będzie zastosowany model jak we Francji, który był w Polsce obecny gdy pełne prawa miał Orange Sport tj. 3 mecze dnia jeden nadawca (wtedy sublicencję miał C+), 5 spotkań inny (Orange akurat miało chyba wszystkie spotkania).
HodowcaZwierzatFuterkowyh 9.01.2015 (15:26:09)
 0  
I całkiem ok. Choć w sumie nie przepadam za naszą piłką, bo cp mam z innych względów (pewnie łatwo się domyślić, że przez siatkówkę). Ale podejrzewam, że dla wielu kibiców piłka nożna jest bardzo ważna. Zresztą Polsat Sport od zawsze celuje w pokazywaniu polskiego sportu, więc jest to zgodne jakaś tam ogólną strategią.
 2  
No to będzie debiut HD na zapleczu Polskiej piłkarskiej ekstraklasy.
 3  
hehe to co na 1 sezon na probe kupili potem i tak nie przedluza umowy bo ogladalnosc mala bedzie i mimo ze sie placi abonament za male wplywy z reklam polszmat zanotuje
 3  
Polsat konsekwentnie stawia na polski sport. Dobrze, choć 1. Liga to nie jest produkt pierwszej jakości.

Zapraszam do lektury rankingu 20 najlepszych trenerów 2014 roku. Przy okazji zachęcam do polemiki. http://tjaszczuk.blogspot.com/2015/01/top-20-czyli-najlepsi-trenerzy-2014-roku.html
 1  
na pewno przedluza lige francuska, bo Canal+ musi brac to do wszystkich krajow w ktorych operuje, zeby miec w pakiecie choc 2-3 mecze we Francji.
 1  
lepszy bylby model z podzialem na np 6 pakietow, z ktorych jeden nadawca moglby miec max 3 ze wszystkich i max 2 z pozycji 1-4.
przykladowo:
pakiet 1: mecz kolejki + skroty wszystkich pozostalych
pakiet 2: mecz 2, 7, 8 wyboru
pakiet 3: mecz 3, 6 wyboru
pakiet 4: mecz 4, 5 wyboru
pakiet 5: retransmisja 3 wybranych meczy + na zywo 2 mecze z pozycji 2-4 (pierwszenstwo wybory)
pakiet 6: skroty wszystkich meczy + na zywo 2 mecze z pozycji 2-4 inne niz w pozycji 5 (drugi wybor)

mala moja nadzieja, ze jeden pakiet bedzie przewidziany dla transmisji FTA z zaznaczeniem obecnosci kanalu w tv naziemnej.

przy dobrym podziale praw, praktycznie moglby ominac kazdego kibica max 1 mecz.
 1