Łukasz Szewczyk09.01.2015 (0:10)

Weekend premium TV: "W ukryciu", "Imigrantka", "Skubani", "Stacja kosmiczna 76"

Drugi weekend stycznia 2015 roku na antenach kanałów premium (Canal+, HBO, Cinemax) upłynie przy premierach takich filmów jak: "W ukryciu", "Imigrantka", "Skubani" czy też "Stacja kosmiczna 76".
"W ukryciu"
Canal+
Filmowy weekend premier na antenie Canal+ rozpocznie się od filmu "Przetrwać" (9 stycznia). Doris (Raquel Gardner) nie radzi sobie z wychowywaniem nastoletniego syna (P.J. Boudousqué) i wysyła go na obóz resocjalizacyjny. Rządy sprawuje tam były żołnierz marines, surowy Reichert (James C. Burns). Zamiast resocjalizacji, Brad jest tam zmuszony walczyć o przetrwanie zarówno z współosadzonymi, jak i przekraczającym wszelkie granice Reichertem.
W sobotę (10 stycznia) na antenie Canal+ "Skubani". Animowana podróż w czasie z indykami, które planują wymazać z historii zwyczaj ich spożywania na Święto Dziękczynienia.


Natomiast w niedzielę (11 stycznia) na antenie Canal+ premiera polskiego thrillera erotycznego "W ukryciu" w reżyserii Jana Kidawy-Błońskiego. Mieszkający z wrażliwą córką fotograf decyduje się ukrywać przed nazistami młodą Żydówkę. Dwie piękne kobiety postawione przez los w sytuacji ekstremalnej odkrywają świat nieznanych im uczuć i namiętności...Premierowy weekend na antenie HBO rozpocznie się w piątek (9 stycznia) od premiery thrillera "Śmierć w raju". Zbuntowana nastolatka wyjeżdża z macochą na piękną wyspę St. Isabel. Wkrótce okazuje się, że nie będą to zwykłe wakacje.

Sobotnie popołudnie (10 stycznia) na antenie HBO upłynie przy premierach filmów animowanych. "Scooby Doo! I upiorny strach na wróble" to kolejna część filmu o przygodach Scooby-Doo i jego nieustraszonej ekipy. Tym razem przyjaciele trafiają do miasteczka, nad którym zawisła mroczna klątwa. Natomiast w "Scooby-Doo! Wyprawa po mapę skarbów" nietuzinkowa ekipa po raz kolejny udowadnia, że ich życie to jedna wielka ekscytująca przygoda.

Z kolei niedzielnym Megahitem HBO będzie film "Imigrantka" (11 stycznia). Dramatyczne losy polskiej imigrantki, która w 1921 roku przybywa z Katowic do Nowego Jorku. Niewinna, zagubiona w dżungli wielkiego miasta dziewczyna staje się częścią miłosnego trójkąta.


Premierowy weekend na antenie Cinemax rozpocznie się od filmu "Krypta" (9 stycznia). Grupa przedstawicieli londyńskiego półświatka otrzymuje nietypowe zadanie. Mają pilnować tajemniczej trumny z nieznaną zawartością.

Sobotnią premierą Cinemax będzie film "Stacja kosmiczna 76" (10 stycznia). Sentymentalna podróż do lat siedemdziesiątych. Inspirowana kinem science fiction tamtych czasów opowieść o załodze pewnej stacji kosmicznej.


W niedzielę (11 stycznia), w ramach cyklu Ekrany świata, kanał Cinemax pokaże film "Wilcze dzieci". Wzruszający i ważny film o losach niemieckich sierot z Prus Wschodnich. Historia młodego chłopaka, który podczas powojennej zawieruchy próbuje odszukać młodszego brata.