Łukasz Szewczyk10.01.2015 (15:55)20

BBC stawia na HD. Wkrótce nowe kanały. BBC HD bardziej serialowo-filmowy

Już w lutym 2015 roku na polskim ryku zadebiutują dwie nowe marki BBC Brit (zastąpi BBC Entertainment) i BBC Earth (zastąpi BBC Knowledge). Obie stacje docelowo dostępne będą wyłącznie w jakości HD. Zmieni się także format BBC HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 20)

"Natomiast BBC HD zwiększy liczbę seriali. Czyli kanał ten, w pewnym sensie, zamieni się w tzw. kanał drama. Stacja skupi się bardziej na serialach i filmach". Aha, czyli tylko czekać na kolejne serie złomiarzy, drwali i aukcji w ciemno. Odmóżdżania ciąg dalszy. Akurat po BBC się tego nie spodziewałem.
 21  
Mogli by puścić serial komediowy pt. Co ludzie powiedzą .
 15  
Mam nadzieje ze BBC HD pokaże Orphan Black, Line of Duty i The Game
 5  
Szkoda że BBC Lifestyle nie będzie w jakości HD. I że format nie pójdzie bardziej w stronę oferty programowej jak np.Domo+,TVN Style..
 5  
Uuuu oszczędności .... uwielbiam BBC HD ..dlatego wykupilem wyższy pakiet u dostwacy ... a tam beda seriale dla babci ??? Brrrrrr...
 8  
HD jest w dzisiejszych czasach koniecznością absolutną i bezdyskusyjną. Na dużych ekranach (np. 60") obraz SD wygląda obrzydliwie i nie da się na to patrzeć bezboleśnie. Dlatego odkąd mam taki duży telewizor, definitywnie skreśliłem wszystkie bez wyjątku kanały SD i juz ich nie oglądam od lat. Nie zwracam uwagi na to, jaki kontent jest na tych kanałach nadawany. Jeśli jest w SD, to choćby nie wiem, jak dobry był ten kontent, nie obejrzę go! Szanuję swoje oczy. Tylko HD się liczy.
Grzegorz Wandałowicz (usunięte konto #33177) 10.01.2015 (18:35:02)
 1  
Przysłodze BBC HD tak jak byli teraz byli wspaniali .... no ale chyba kasa znikła lub rozum menagera ...
 1  
Mogli by puścić serial komediowy pt. Co ludzie powiedzą .
o tak!!!!! Pani Bukietowa jest de best:)
 3  
nie lepiej dodatkowo wprowadzić obecne u naszych zachodnich sąsiadów BBC ONE i BBC TWO?
 4  
zamknij mordę pseudo prawicowa popłuczyno
 5