Łukasz Szewczyk15.01.2015 (10:51)12

Gazeta.pl z nową stroną główną i logo. "Największa zmiana w historii portalu"

Portal Gazeta.pl zmieniła swoje oblicze. Od dzisiaj użytkownicy mogą korzystać z nowej strony głównej, która teraz zawiera więcej formatów multimedialnych. Zmiany obejmą także wersję mobilną portalu. Wdrożeniu towarzyszy też zmiana identyfikacji wizualnej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 12)

Od kiedy chcą, żeby im płacić za czytanie nie zaglądam tam i nawet zmiany im nie pomogą
 15  
Wszyscy upraszczają LOGA :P
 3  
pożerają transfer u mobilnych i lte'owców
 9  
nie czytam GóWna
 2  
na przyszłość gazeta.pl =/= wyborcza.pl
ten sam wydawca, inne treści.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 15.01.2015 (13:31:42)
 0  
Poszli w stronę onetu i wp kolorowe obrazki, zamiast treści, widać społeczeństwo coraz bardziej debilne więc trzeba pokazywać im komiksy a nie treść. Zresztą przestałem się dziwić przez ostatni rok gazeta dołowała, swoimi artykułami składanymi z innych portali przez stażystów. Teraz widocznie dostali etaty i łatwiej im wstawiać obrazki i memy niż pisać artykuły i komentarze.Spadam na inny poziom.
 11  
dramat, poszli w strone wirtualnej polski, nie wiem co za moda z nieczytelnymi stronami
mało tresci duzo kolorowych obrazków
chyba jeszcze interia sie uchowałe ale pewnie lada chwila dołaczy
 6  
Trochę bałagan jest raz są na przemian: wideo, artykuły a raz nie - czasem jeszcze wpadnie reklama. wygląda to jak rozwinięta harmonijka... Podobnie do onetu, choć chyba mają to lepiej zorganizowane w onecie...
 1  
Niestety, nie dane mi zapoznać się. Wszystko mi się rozjechalo. Jakoby mam starszą wersję przeglądarki... Która jakoś spokojnie wystarcza na 98 proc. serwisów. No to dziękuję, postoję. Gazeta ma jednego czytelnika mniej.
 0  
Przesadzili, bo teraz gorsi od konkurencji, niektórzy nie widzą różnić czy to jakiś Fakt czy nadal gazeta.pl, która była jednak czytelna, przejrzysta, wygodna. To dostosowywanie nie jest dobre bo teraz każdy ma wersją wielkich tabletowych ikon...
 2